Linia 14
Aleea Carpați
SC Transport Local SA
SC Transport Local SA 14 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 14 de autobuz (Aleea Carpați) are 16de opriri, prima stație la European Retail Park și ultima stație la Ștrandul 1 Mai.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 14 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Aleea Carpați (16 stații)
European Retail Park
Metro 1
Conserve
Record 1
Prodcomplex
Autogara Transport Local
Ita
Budiului
Olimp
Cosmos
Avram Iancu
Cardinal Iuliu Hossu
Piața De Zi
Matei Corvin
Aleea Carpați 2
Ștrandul 1 Mai
14 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 14?
Linia de autobuz 14 operează începând de la 05:10 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 14?
Linia de autobuz 14 operează până la 22:10 în zilele de duminică, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 14?
Când sosește autobuzul Aleea Carpați? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Aleea Carpați care este cel mai apropiat de tine.
Există o 14 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 14 autobuz oprire.
Orar autobuz 14
rută de autobuz 14 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:10 - 22:15
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:10 - 22:15 | 20 - 30 |
Mar | 05:10 - 22:15 | 20 - 30 |
Mie | 05:10 - 22:15 | 20 - 30 |
Joi | 05:10 - 22:15 | 20 - 30 |
Vin | 05:10 - 22:15 | 20 - 30 |
Sâm | 05:45 - 22:10 | 60 |
Dum | 05:45 - 22:10 | 60 |
Alerte Serviciu SC Transport Local SA autobuz
Vedeți toate actualizările 14 (de la European Retail Park), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 14 (Aleea Carpați) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre SC Transport Local SA.
Tarif linia 14 autobuz
Prețurile SC Transport Local SA 14 (Aleea Carpați) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor SC Transport Local SA, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al SC Transport Local SA.
14 (SC Transport Local SA)
Prima statie pe ruta autobuzului 14 este European Retail Park și ultima stație este Ștrandul 1 Mai. Linia 14 (Aleea Carpați) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 14 are 16 opriri și durata totală a călătoriei este de 22 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute SC Transport Local SA, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Târgu Mureş și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 14 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 14.
Tracker în timp real autobuz14
Urmărește linia 14 (Aleea Carpați) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 14 de autobuz sau ca aplicație tracker live SC Transport Local SA autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru SC Transport Local SA sau ca un planificator de călătorie pentru autobuz pentru a vă planifica traseul în jurul Târgu Mureş. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru SC Transport Local SA și orice autobuz, inclusiv linia 14, în Târgu Mureş
14 - Direcții alternative
SC Transport Local SA în Târgu Mureş
- 19 - Tudor - SMURD/ Program
- 27 - Sapientia - Spitalul Județean/ Program
- 10B - Bărdești - Spitalul Județean - Clinica de Oncologie/ Program
- 16 - Combinat - Ady Endre/ Program
- 30B - Belvedere - Spitalul Județean/ Program
- 17 - Combinat - Centrofarm/ Program
- 1 - Mureșeni Sat via Smurd/ Program
- 4 - Combinat - Unirii/ Program
- 20 - Centrofarm - Spitalul Județean/ Program
- 18 - Combinat - Spitalul Județean/ Program
- 46 - Panov ⇆ Platoul Cornești/ Program
- 2E - Mureșeni Sat - Autogara Transport Local/ Program
- 26 - Sapientia - Aleea Carpați/ Program
- 21 - Str. 8 Martie - Centru/ Program
- 32 - Shopping City - Unirii/ Program
- 23 - Autogara Transport Local - SMURD/ Program
- 43 - Autogara Transport Local - Tudor/ Program
- 10 - Unirii - Spitalul Județean/ Program
- 11 - Unirii - Smurd/ Program