קו 243
נורדייה←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 243 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 243 (נורדייה←נתניה) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל במרגולין/שדרת המייסדים ומסתיים בשד. גיבורי ישראל/האומנות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 243 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נורדייה←נתניה (44 תחנות)
מרגולין/שדרת המייסדים
שדרות נורדיה/החרות
5702/השושנים
צומת גנות הדר
צומת השרון לדרום
צומת פרדסיה
מרכז מסחרי
מרכז לבריאות הנפש לב השרון
החלוצים/הפרדסים
פלורנטין/החלוצים
פלורנטין/השיבולים
מרכז לבריאות הנפש לב השרון
כביש 562/כביש 5613
דרך לב השרון/האילן
דרך לב השרון/הגפן
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים
שדרות יצחק רבין/שושן צחור
כביש 562/דרך לב השרון
שדרות הדקלים/562
שד. הדקלים/הורדים
הורדים/השקד
הארז/כליל החורש
אזור תעשיה קדימה
טיילת השרון הירוק
הדקל/הרימון
הדקל/התמר
הדקל/הנרקיס
הדקל/הרקפת
הדקל/הכלנית
דרך הלורד\אבני
קניון דרורים
מחלף דרור למערב
העצמאות/נרקיסים
הבנים/סמטת הורדים
הבנים/מרבד הקסמים
גן הבנים/הבנים
האלון/ההדרים
כפר נטר הצעירה
פארק תעשיות
בית חרושת טבע
שד. גיבורי ישראל/התרופה
שדרות גיבורי ישראל/הבונים
שד. גיבורי ישראל/האומנות
שאלות ותשובות לגבי קו 243
מתי מתחיל לפעול קו 243?
קו 243 מתחיל לפעול ב-22:00 בחמישי, שבת
באיזו שעה קו 243 מפסיק לעבוד?
קו 243 מפסיק לפעול ב-23:45 בחמישי, שבת
מתי מגיע קו 243?
כדי לראות מתי קו נורדייה←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נורדייה←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 243 (נורדייה←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נורדייה←נתניה (נורדייה←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 243 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 243 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 243 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 243 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 243
קו 243 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 22:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | 22:00 - 23:45 | 105 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:00 - 23:45 | 105 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל243 (מ מרגולין/שדרת המייסדים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 243 (נורדייה←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 243
תעריף הנסיעה ב243 (נורדייה←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
243 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 243 היא מרגולין/שדרת המייסדים והתחנה האחרונה היא שד. גיבורי ישראל/האומנות.
קו 243 (נורדייה←נתניה) פועל בחמישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 243. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 243.
מעקב אחר קו האוטובוס 243 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 243 (נורדייה←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 243 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 243 ב-ישראל
243 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 79 - תפוז/האתרוג-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->דרך ארץ/אשל-חריש-10/ לוח זמנים
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 52 - מסוף ג'ת-ג'ת<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 70 - שד. עמק איילון/כיכר יסעור-שוהם<->שגב/הירדן-שוהם-10/ לוח זמנים
- 22 - גפן/אשל-חריש<->שדרות דרך ארץ/התחדשות-חריש-20/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 391 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->היצירה/האופן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 451 - ביאליק/הרב עובדיה סומך-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13/ לוח זמנים
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים