Linia 26
Gara Cfr → Micro 13
Transurb SA
Transurb SA 26 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 26 de autobuz (Gara Cfr → Micro 13) are 15de opriri, prima stație la Gara Cfr și ultima stație la Micro 13.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 26 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Gara Cfr → Micro 13 (15 stații)
Gara Cfr
Autogară
Direcția Agricolă
Bloc Ialomița
Căminele Studențești
Căminul De Bătrâni
Parc Cfr
Str. Prundului
Bariera Traian
Galmopan
Patinoar
Comat
Piața Micro 39
Bloc L
Micro 13
26 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 26?
Linia de autobuz 26 operează începând de la 05:00 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 26?
Linia de autobuz 26 operează până la 23:05 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 26?
Când sosește autobuzul Gara Cfr → Micro 13? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Gara Cfr → Micro 13 care este cel mai apropiat de tine.
Există o 26 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 26 autobuz oprire.
Orar autobuz 26
rută de autobuz 26 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:00 - 23:05
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:00 - 23:05 | 17 - 35 |
Mar | 05:00 - 23:05 | 17 - 35 |
Mie | 05:00 - 23:05 | 17 - 35 |
Joi | 05:00 - 23:05 | 17 - 35 |
Vin | 05:00 - 23:05 | 17 - 35 |
Sâm | 05:00 - 23:05 | 35 |
Dum | 05:00 - 23:05 | 35 |
Alerte Serviciu Transurb SA autobuz
Vedeți toate actualizările 26 (de la Gara Cfr), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 26 (Gara Cfr → Micro 13) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Transurb SA.
Tarif linia 26 autobuz
Prețurile Transurb SA 26 (Gara Cfr → Micro 13) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Transurb SA, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Transurb SA.
26 (Transurb SA)
Prima statie pe ruta autobuzului 26 este Gara Cfr și ultima stație este Micro 13. Linia 26 (Gara Cfr → Micro 13) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 26 are 15 opriri și durata totală a călătoriei este de 20 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Transurb SA, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Galați și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 26 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 26.
Tracker în timp real autobuz26
Urmărește linia 26 (Gara Cfr → Micro 13) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 26 de autobuz sau ca aplicație tracker live Transurb SA autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Transurb SA sau ca un planificator de călătorie pentru tramvai, autobuz, troleibuz, bac sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul Galați. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Transurb SA și orice autobuz, inclusiv linia 26, în Galați
26 - Direcții alternative
Transurb SA în Galați
- 38 - Micro 19 ⇆ Cartier Locuințe Sociale/ Program
- 30 - Micro 19 ⇆ Borcan/ Program
- 9 - Cimitirul Sf. Lazăr ⇆ Gara CFR/ Program
- 105 - Micro 19 ⇆ Grădina Publică/ Program
- 20 - Complex Siret ⇆ Gara CFR/ Program
- 35 - Piața Centrală ⇆ Bariera Traian/ Program
- 10 - Micro 19 ⇆ Damen/ Program
- 40 - Bariera Traian ⇆ Metro/ Program
- 24 - Mall Shopping City ⇆ Damen/ Program
- 39 - Bariera Traian ⇆ Cimitirul Israelit/ Program
- 11 - Micro 13 ⇆ Piața Centrală/ Program
- 15 - Gara CFR ⇆ Piața Centrală / Micro 19/ Program
- 25 - Mall Shopping City ⇆ Pista Betonată/ Program
- 28 - Micro 19 ⇆ Bariera Traian/ Program
- E2 - TRANSPORT ELEVI | Micro 19 ⇆ Micro 13/ Program
- 41 - Micro 19 ⇆ Dimitrie Cantemir/ Program
- 23 - Auchan ⇆ Mall Shopping City/ Program
- 31 - Micro 19 ⇆ Barboşi/ Program
- 13 - Piața Centrală ⇆ Bazinul Nou / Agrogal/ Program