קו 289
חולון←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 289 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 289 (חולון←תל אביב-יפו) יש 55 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון תמנע ומסתיים בת. רכבת אונברסיטה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 289 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (55 תחנות)
חניון תמנע
דרך השבעה/המכתש למזרח
דרך השבעה/הרצל
המלאכה/השבעה
המלאכה/הפלד
הנחושת/המלאכה
ירמיהו/השופטים
ירמיהו/גדעון
ירמיהו/פרופ' שור
גאולים/שדרות ירושלים
גאולים/ההסתדרות
ההסתדרות/מוהליבר
ההסתדרות/ראש פינה
ההסתדרות/שנקר
ההסתדרות/ויצמן
ויצמן/ההסתדרות
ויצמן/סוקולוב
שדרות קוגל/סוקולוב
שדרות קוגל/הלוחמים
לוי אשכול/כיכר הלוחמים
צומת חולון/דרך בן צבי
שד' ישראל גורי/גיתית
שד' ישראל גורי/דיק
קופ''ח כללית/שד' ישראל גורי
שד' ישראל גורי/דרך קיבוץ גלויות
דרך קיבוץ גלויות/חכמי לובלין
דרך קיבוץ גלויות/מסילת ישרים
שדרות הר ציון/דרך קיבוץ גלויות
שד` הר ציון/דרך שלמה
שד' הר ציון/וולפסון
ת. מרכזית תל אביב/לוינסקי
הגדוד העברי/שד' הר ציון
סלומון/הרכבת
דרך מנחם בגין/הרכבת
יצחק שדה/המסגר
קניון טי.אל.וי/קרליבך
קרליבך/לסקוב
לונדון מיניסטור/אבן גבירול
אבן גבירול/השופטים
כיכר רבין/אבן גבירול
עיריית תל אביב-יפו/אבן גבירול
אבן גבירול/ארלוזורוב
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/פנקס
כיכר מילאנו/אבן גבירול
ספורטק/שד' רוקח
הפקולטה להנדסה/קלאוזנר
מוזאון העם היהודי/קלאוזנר
ביה''ס לרפואה/קלצ'קין
חיים לבנון/קלצ'קין
האוניברסיטה/חיים לבנון
חיים לבנון/ד''ר ג'ורג' וויז
מכון התקנים/חיים לבנון
קמפוס ברושים/שלום רוזנפלד
ת. רכבת אונברסיטה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 289
מתי מתחיל לפעול קו 289?
קו 289 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 289 מפסיק לעבוד?
קו 289 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 289?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 289 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 289 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 289 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 289
קו 289 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:30 | 15 - 25 |
ב׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 25 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 25 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 15 - 25 |
ו׳ | 00:00 - 15:00 | 15 - 25 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל289 (מ חניון תמנע), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 289 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 289
תעריף הנסיעה ב289 (חולון←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
289 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 289 היא חניון תמנע והתחנה האחרונה היא ת. רכבת אונברסיטה/הורדה.
קו 289 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 289. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 289.
מעקב אחר קו האוטובוס 289 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 289 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 289 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 289 ב-ישראל
289 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 925 - אשל אברהם/הרב רבינוב-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-125/ לוח זמנים
- 940 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-140/ לוח זמנים
- 29 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 166 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14/ לוח זמנים
- 67 - קניון איילון-רמת גן<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 905 - בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-15/ לוח זמנים
- 89 - משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 189 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 114 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10
- 2 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 919 - אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-119/ לוח זמנים
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10/ לוח זמנים
- 941 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-241/ לוח זמנים
- 18 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 955 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-155/ לוח זמנים