Linia 29
Podu Roș ⇆ Tomești
CTP Iași
CTP Iași 29 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 29 de autobuz (Podu Roș → Rond Țuțora → Tomești) are 16de opriri, prima stație la Podu Roș (1) și ultima stație la Ⓜ Sala Sporturilor (Tomeşti).
Alege oricare dintre opriri autobuzului 29 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Podu Roș → Rond Țuțora → Tomești (16 stații)
Podu Roș (1)
Țesătura
C.E.T.
Baza 3
C.F.S. 1
Piața Ing. Virgil Săhleanu
Fabrica De Ulei
Tehnoton
Rond Țuțora
Somaco
Boromir
Ⓜ Caretta (Tomeşti)
Ⓜ Vinia (Tomeşti)
Ⓜ Facultativă Ludmin (Tomeşti)
Ⓜ Blocuri Tomești
Ⓜ Sala Sporturilor (Tomeşti)
29 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 29?
Linia de autobuz 29 operează începând de la 05:00 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 29?
Linia de autobuz 29 operează până la 22:30 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 29?
Când sosește Autobuz Podu Roș ⇆ Tomești? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Autobuz Podu Roș ⇆ Tomești care este cel mai apropiat de tine.
Funcționează autobuzul 29 CTP Iași de Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată?
Orele de funcționare ale autobuzului 29 de Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată se pot modifica. Vă rugăm să consultați aplicația Moovit pentru mai multe detalii.
Există o 29 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 29 autobuz oprire.
Orar autobuz 29
rută de autobuz 29 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:00 - 22:30
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:00 - 22:30 | 10 - 15 |
Mar | 05:00 - 22:30 | 10 - 15 |
Mie | 05:00 - 22:30 | 10 - 15 |
Joi | 05:00 - 22:30 | 10 - 15 |
Vin | 05:00 - 22:30 | 10 - 15 |
Sâm | 05:00 - 22:30 | 15 |
Dum | 05:00 - 22:30 | 15 |
Alerte Serviciu CTP Iași autobuz
Vedeți toate actualizările 29 (de la Podu Roș (1)), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 29 (Podu Roș → Rond Țuțora → Tomești) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre CTP Iași.
Tarif linia 29 autobuz
Prețurile CTP Iași 29 (Podu Roș → Rond Țuțora → Tomești) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor CTP Iași, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al CTP Iași.
29 (CTP Iași)
Prima statie pe ruta autobuzului 29 este Podu Roș (1) și ultima stație este Ⓜ Sala Sporturilor (Tomeşti). Linia 29 (Podu Roș → Rond Țuțora → Tomești) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 29 are 16 opriri și durata totală a călătoriei este de 23 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute CTP Iași, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Iași și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 29 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 29.
Tracker în timp real Autobuz29
Urmărește linia 29 (Podu Roș → Rond Țuțora → Tomești) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 29 de autobuz sau ca aplicație tracker live CTP Iași autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru CTP Iași sau ca un planificator de călătorie pentru Tramvai, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul Iași. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru CTP Iași și orice autobuz, inclusiv linia 29, în Iași
29 - Direcții alternative
CTP Iași în Iași
- 42 - Copou - Tudor V - Frigorifer - CUG.I/ Program
- 503 - C.U.G.I ⇆ Valea Adâncă/ Program
- 46 - Păcurari - Tudor V - Frigorifer - Bucium/ Program
- 23B - Podu Roș ⇆ Proselnici via Miroslava/ Program
- 20 - Tătărași S - Tg Cucu - Păcurari - ERA - Metro/ Program
- 702 - Copou ⇆ Păcurari via Rediu/ Program
- 23 - Podu Roș - Centru Miroslava/ Program
- 802 - Rond Țuțora ⇆ Chicerea via Tomești/ Program
- 27B - Tătăraşi Nord - Baza 3 - Poitiers - Tehnopolis/ Program
- 48 - Rond Târgu Cucu ⇆ Complex Roua/ Program
- 18 - Tătărași Sud ⇆ Cart. Aviației/ Program
- 803 - Rond Țuțora ⇆ Opriseni via Tomești/ Program
- 30B - ERA - Canta - Gara - Bucium/ Program
- 44 - Dacia - Mircea - Frumoasa - Bl.Ciurea/ Program
- 202 - Podu Roș ⇆ Păun/ Program
- 54 - Tg. Cucu - Sărărie - Pod Cacaina - Albineț/ Program
- 101 - Târgu Cucu ⇆ Dorobanț/ Program
- 901 - Str.Bacinschi ⇆ Valea Lupului/ Program
- 50 - Gara - Centru - Tg Cucu - Aeroport✈/ Program
- 19 - Canta - Podu Roș - Poitiers - CUG.I/ Program