Linia 54
Tg. Cucu - Sărărie - Pod Cacaina - Albineț
CTP Iași
CTP Iași 54 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 54 de autobuz (Albinet → C.A. Rosetti → Târgu Cucu) are 13de opriri, prima stație la Strada Albineț și ultima stație la Târgu Cucu.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 54 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Albinet → C.A. Rosetti → Târgu Cucu (13 stații)
Strada Albineț
Strada Ursulea
Strada Caprelor
Târguşor Copou
Exclusive Residence
Strada Mihai Costăchescu
Strada Lascăr Catargi
Centrul Rezidential Pentru Mame Si Copii
Bojdeuca Ion Creangă
Strada Nicolae Bălcescu
Strada Mihai Eminescu
Colegiul Economic Administrativ
Târgu Cucu
54 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 54?
Linia de autobuz 54 operează începând de la 06:00 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 54?
Linia de autobuz 54 operează până la 21:00 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 54?
Când sosește Autobuz Tg. Cucu - Sărărie - Pod Cacaina - Albineț? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Autobuz Tg. Cucu - Sărărie - Pod Cacaina - Albineț care este cel mai apropiat de tine.
Funcționează autobuzul 54 CTP Iași de Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată?
Orele de funcționare ale autobuzului 54 de Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată se pot modifica. Vă rugăm să consultați aplicația Moovit pentru mai multe detalii.
Există o 54 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 54 autobuz oprire.
Orar autobuz 54
rută de autobuz 54 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 06:00 - 21:00
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 06:00 - 21:00 | 60 |
Mar | 06:00 - 21:00 | 60 |
Mie | 06:00 - 21:00 | 60 |
Joi | 06:00 - 21:00 | 60 |
Vin | 06:00 - 21:00 | 60 |
Sâm | 06:00 - 21:00 | 60 |
Dum | 06:00 - 21:00 | 60 |
Alerte Serviciu CTP Iași autobuz
Vedeți toate actualizările 54 (de la Strada Albineț), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 54 (Albinet → C.A. Rosetti → Târgu Cucu) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre CTP Iași.
Tarif linia 54 autobuz
Prețurile CTP Iași 54 (Albinet → C.A. Rosetti → Târgu Cucu) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor CTP Iași, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al CTP Iași.
54 (CTP Iași)
Prima statie pe ruta autobuzului 54 este Strada Albineț și ultima stație este Târgu Cucu. Linia 54 (Albinet → C.A. Rosetti → Târgu Cucu) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 54 are 13 opriri și durata totală a călătoriei este de 16 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute CTP Iași, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Iași și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 54 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 54.
Tracker în timp real Autobuz54
Urmărește linia 54 (Albinet → C.A. Rosetti → Târgu Cucu) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 54 de autobuz sau ca aplicație tracker live CTP Iași autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru CTP Iași sau ca un planificator de călătorie pentru Tramvai, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul Iași. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru CTP Iași și orice autobuz, inclusiv linia 54, în Iași
54 - Direcții alternative
CTP Iași în Iași
- 43C - ERA - Păcurari - Tudor V - CUG.I/ Program
- 44B - Dacia - Mircea - Frumoasa - Tehnopolis/ Program
- 503B - C.U.G I. ⇆ Miroslava via Valea Adancă/ Program
- 601 - Târgu Cucu ⇆ Popricani via Vanatori/ Program
- 23 - Podu Roș - Centru Miroslava/ Program
- 401 - Tătărași Sud ⇆ Rusenii Noi/ Program
- 503 - C.U.G.I ⇆ Valea Adâncă/ Program
- 36 - Dacia - Gară - Copou - Breazu/ Program
- 501B - Podu Roș ⇆ Ferma Liliac/ Program
- 48 - Rond Târgu Cucu ⇆ Complex Roua/ Program
- 28 - Triumf - Podu Roș - Mircea - Dacia/ Program
- 18 - Tătărași Sud ⇆ Cart. Aviației/ Program
- 46 - Păcurari - Tudor V - Frigorifer - Bucium/ Program
- 301 - CUG I ⇆ Dumbrava/ Program
- 202 - Podu Roș ⇆ Păun/ Program
- 23B - Podu Roș ⇆ Proselnici via Miroslava/ Program
- 501 - Podu Roș ⇆ Vorovești via Miroslava/ Program
- 902 - Canta ⇆ Valea Lupului/ Program
- 101 - Târgu Cucu ⇆ Dorobanț/ Program