קו 299
אום אל-פחם←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 299 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אום אל פחם ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 299 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אום אל-פחם←תל אביב-יפו (36 תחנות)
מסוף אום אל פחם
אל מדינה/א שאפעי
אל קודס/אל מדינה
א קודס/אל ח'נדק
א קודס/אל ביר
אל ביר/אל קודס
ג'דוע עליון/ג'דוע תחתון
גדוע 2
גדוע 1
אל מדינה/ג'דוע תחתון
אל מדינה/אל עג'מה
קניון/אל מדינה
אל מדינה/אבן זידון
אל מדינה/אל ח'נדק
כביש 65/צומת אום אל פחם
כביש 65/אום אל פאחם ב
מסעף מי עמי
צומת משטרת עירון
צומת ערערה
צומת עארה
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
מחלף קסם
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
קריית החינוך/דרך נמיר
דרך נמיר/שד' קק''ל
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/המלאכה
הרכבת/סלומון
הרכבת/ראש פינה
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 299
מתי מתחיל לפעול קו 299?
קו 299 מתחיל לפעול ב-04:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 299 מפסיק לעבוד?
קו 299 מפסיק לפעול ב-10:45 בשישי
מתי מגיע קו 299?
כדי לראות מתי קו אום אל-פחם←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אום אל-פחם←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אום אל-פחם←תל אביב-יפו (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 299 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 299 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 299 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 299 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 299
קו 299 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:45 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:45 - 22:00 | 40 - 60 |
ב׳ | 04:45 - 22:00 | 40 - 60 |
ג׳ | 07:00 - 20:30 | 240 - 300 |
ד׳ | 04:45 - 22:00 | 40 - 60 |
ה׳ | 04:45 - 22:00 | 40 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 10:45 | 255 |
ש׳ | 21:00 - 22:30 | 90 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל299 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 299
תעריף הנסיעה ב299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
299 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 299 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 299. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 299.
מעקב אחר קו האוטובוס 299 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 299 (אום אל-פחם←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 299 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 299 ב-ישראל
299 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 75 - וייצמן/שידלובסקי-אור עקיבא<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 15 - שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 233 - באקה/כניסה צפונית-באקה אל ע'רביה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 50 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->בסיס גולני-מנשה-10/ לוח זמנים
- 32 - קיבוץ רגבים-רגבים<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 14 - החלוצים/הפרדסים-צור משה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->הדקל/מצדה-תל מונד-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 4 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים