קו 353
באר שבע←תל אביב-יפו
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 353 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 353 (באר שבע←תל אביב-יפו) יש 91 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 353 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←תל אביב-יפו (91 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
שדרות דוד טוביהו/סוקולוב
משטרה/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/סיני
גרנד קניון/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/דרך מצדה
שדרות דוד טוביהו/שאול המלך
שדרות דוד טוביהו/בכור שטרית
קאנטרי קלאב/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/לימונית
שדרות דוד טוביהו/מוטה גור
צומת עולים
צומת מחנה שדה תימן
צומת הנשיא
צומת תפרח מזרח
צומת תפרח מערב
גילת/סלעית
צומת גילת לצפון
עוף הנגב
צומת תאשור
צומת ברוש
צומת תדהר
צומת שיבולים
צומת הגדי לצפון
שדרות ירושלים/יוסף סמלו
שדרות ירושלים/חפץ חיים
שדרות ירושלים/הרמב''ם
שד.ים/חי טייב
שדרות וייצמן/בית וגן
שדרות וייצמן/עצמאות
שד.וייצמן/הרב גרשונוביץ'
הרב גרשונוביץ'/חיל אוויר
דרכי רפאל/הרב גרשונוביץ'
ז'בוטינסקי/בית גיל הזהב
אבוחצירא/הרמב''ם
הרב אבו חצירא/ירושלים
מסעף נתיבות/מרכז העיר
צומת נתיבות/כניסה צפונית
קרית חינוך שדות נגב
צומת נתיבות מערב
צומת תקומה
צומת נתיבות/שדרות ויצמן
צומת זימרת
צומת שובה
צומת עלומים בארי
צומת סעד
צומת קיבוץ סעד
צומת כפר עזה
צומת מפלסים
צומת שער הנגב
מכללת ספיר
מועצה אזורית שער הנגב
אזור תעשיה שדרות
ספרייה ציבורית/יצחק שמיר
מנחם בגין/בי''ס הרוא''ה
בגין/מרכז מסחרי
יגאל אלון/יהדות איטליה
יהדות איטליה/אבן גבירול
אזור תעשיה שדרות
צומת דורות
צומת איבים
צומת ברור חיל/אור הנר
צומת חלץ
צומת כוכב מיכאל
צומת גבעתי
צומת הודיה
צומת קיבוץ ניצנים
צומת אשכולות
צומת בית עזרא
צומת אמונים
כביש 4/שדה עוזיה
צומת עד הלום
מסעף גן יבנה
צומת גן דרום/כביש 42
צומת בני דרום
כביש 42/בן זכאי
ת. רכבת יבנה מזרח/העצמאות
העצמאות/דואני
העצמאות/הנשיאים
העצמאות/החרמון
צומת כפר הנגיד/כביש 42
צומת רחובות/מערב לצפון
מסעף עיינות
צומת בית עובד/כביש 42
כביש 42/בית חנן
צומת עין הקורא
דרך השבעה/קפלן
דרך השבעה/המכתש
צומת חולון/דרך השיריון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 353
מתי מתחיל לפעול קו 353?
קו 353 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 353 מפסיק לעבוד?
קו 353 מפסיק לפעול ב-11:45 בשישי
מתי מגיע קו 353?
כדי לראות מתי קו באר שבע←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 353 (באר שבע←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←תל אביב-יפו (באר שבע←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 353 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 353 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 353 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 353 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 353
קו 353 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 21:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 21:45 | 45 - 120 |
ב׳ | 05:30 - 21:45 | 45 - 120 |
ג׳ | 07:00 - 21:45 | 52 - 120 |
ד׳ | 05:30 - 21:45 | 45 - 120 |
ה׳ | 05:30 - 21:45 | 45 - 120 |
ו׳ | 05:45 - 11:45 | 75 - 150 |
ש׳ | 18:30 - 21:00 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל353 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 353 (באר שבע←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 353
תעריף הנסיעה ב353 (באר שבע←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
353 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 353 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 353 (באר שבע←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 353. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 353.
מעקב אחר קו האוטובוס 353 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 353 (באר שבע←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 353 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 353 ב-ישראל
353 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 115 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 8 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 689 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 55 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-2#/ לוח זמנים
- 1 - אלאמל/א.תעשיה-טייבה<->מגרש כדורגל-טייבה-2#/ לוח זמנים
- 249 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#
- 96 - דוד שמעוני/לאה גולדברג-הרצליה<->בר כוכבא/הצנחנים-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 72 - מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-2#
- 57 - דפנה/התדהר-רעננה<->רכבת רעננה דרום/הורדה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 56 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 46 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 123 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 85 - תיכון גלילי/אשר ברש-כפר סבא<->עמק החולה/משעול עמק חפר-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 97 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רמז/מרכז הנוער-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 174 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->אבא הלל סילבר/פסח לב-לוד-10/ לוח זמנים
- 11 - מלון יפה נוף-ערד<->צים סנטר/התעשייה-ערד-2#/ לוח זמנים
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 17 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 609 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת רעננה מערב/הורדה-רעננה-1#/ לוח זמנים