קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
באר שבע←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←ירושלים (35 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז אורן/יצחק רגר
מחלף עידן הנגב לצפון
צומת דבירה
מחלף קמה לצפון
צומת אבן שמואל
מלכי ישראל/דרך הדרום
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
שדרות העצמאות/משעול הדובדבן
תחנה מרכזית/שדרות העצמאות
שדרות לכיש/שדרות גת
מלכי ישראל/יציאה צפונית
צומת פלוגות לצפון
צומת קוממיות
צומת סגולה
מסוף קסטינה-מלאכי לצפון
צומת ערוגות
מסעף ערוגות
צומת אחים
צומת ראם מסמיה
צומת שערי אברהם
מסעף בני ראם/ישיבה
צומת רבדים
צומת בית חלקיה
צומת יד בנימין
מסעף יסודות
מחנה נחל שורק
צומת חולדה
צומת נחשון
צומת חטיבה שבע/לטרון
מחלף שורש
מחלף חמד
מחלף הראל
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-15:00 בשישי
באיזו שעה קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו באר שבע←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←ירושלים (באר שבע←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 15:00 - 16:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 15:00 - 16:00 | 30 |
ש׳ | 18:40 - 18:55 | 15 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש ב-ישראל
446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 439 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 60 - שדרות מעוף הציפור/חוחית-זכרון יעקב<->שדרות בן גוריון/בית ספר החורש-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים
- 2 - הכלניות/הרקפות-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 456 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-3#
- 402 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-18/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך/ לוח זמנים
- 55 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->עוקשי/גולדה מאיר-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 6 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#באר שבע ↔ עפולה/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים