קו 53
הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 53 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרב פרדס/מאיר בלבן ומסתיים במסוף הר הצופים/מרטין בובר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 53 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר (56 תחנות)
הרב פרדס/מאיר בלבן
הרב פרדס/אשר גולאק
הרב פרדס/הרב פניז'ל
הרב פרדס/אסטורה
הרב פרדס/צ'רלס לוץ
הרב פרדס/ליבנה
הרב פרדס/שדרות נווה יעקב
שדרות נווה יעקב/הרב פרדס
מרכז קהילתי/שד' נווה יעקב
שדרות נווה יעקב/אחימאיר
שדרות נווה יעקב/משה דיין
שדרות משה דיין/שדרות נווה יעקב
שדרות משה דיין/מזל טלה
שדרות משה דיין/מזל שור
משה דיין א
תחנת רקל''ה חיל האוויר/משה דיין
חיל האויר/גדוד חרמש
פארק ארכיאולוגי/חיל האויר
חיל האויר/לסקוב
חיל האויר/הסיירת הירושלמית
חיל האויר/השישה עשר
חיל האויר/סיירת דוכיפת
שדרות סיירת דוכיפת/חיל האוויר
הסיירת הירושלמית
השישה עשר
תחנת רקל''ה סיירת דוכיפת/משה דיין
תחנת רקל''ה פסגת זאב מרכז/משה דיין
רחמילביץ'/משה דיין
פארק ארץ ישראל/משה רחמילביץ
רחמילביץ/דב סדן
רחמילביץ/טיילת ב
רחמילביץ/טיילת א
רחמילביץ'/שמואל יפה
רחמילביץ'/גבירצמן
רחמילביץ'/רפול הררי
רחמילביץ'/טוניק
רחמילביץ'/לבני
מאיר גרשון/רחמילביץ'
מאיר גרשון/יוסף נדבה
מאיר גרשון/מאיר יושע
מאיר גרשון/דב סדן
מאיר גרשון/חיים תורן
מאיר גרשון/אלי תבין
יקותיאל אדם/דוד ניב
יקותיאל אדם/תמיר
ההגנה/אצ''ל
מרכז מסחרי/ההגנה
האצ''ל/דקר
לח''י/ההתנדבויות
שד' צ'רצ'יל/קציר
הדסה הר הצופים/שד' צ'רצ'יל
האוניברסיטה העברית/שד' צ'רצ'יל
האוניברסיטה העברית הר הצופים/מרטין בובר
מחנה עופרית/מרטין בובר
אקדמיה בצלאל/מרטין בובר
מסוף הר הצופים/מרטין בובר
שאלות ותשובות לגבי קו 53
מתי מתחיל לפעול קו 53?
קו 53 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 53 מפסיק לעבוד?
קו 53 מפסיק לפעול ב-13:40 בשישי
מתי מגיע קו 53?
כדי לראות מתי קו הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 53 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 53 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 53
קו 53 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:10 - 19:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 19:15 | 30 - 80 |
ב׳ | 06:10 - 19:15 | 30 - 80 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:10 - 19:15 | 30 - 80 |
ה׳ | 06:10 - 19:15 | 30 - 80 |
ו׳ | 06:15 - 13:40 | 30 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל53 (מ הרב פרדס/מאיר בלבן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 53
תעריף הנסיעה ב53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
53 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 53 היא הרב פרדס/מאיר בלבן והתחנה האחרונה היא מסוף הר הצופים/מרטין בובר.
קו 53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 53. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 53.
מעקב אחר קו האוטובוס 53 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 53 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 53 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 11 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2במלון הוד המדבר ↔ ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 316 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->קניון איילון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 2 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 23 - הפלמח/הצלפים-חיפה<->הנביאים/אחד העם-חיפה-2#
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19/ לוח זמנים
- 555 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3#/ לוח זמנים
- 956 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 704 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1ז/ לוח זמנים
- 74 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 853 - 'קשת א-קשת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 910 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 958 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#