קו 580
מודיעין עילית←צפת
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 580 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 580 (מודיעין עילית←צפת) יש 17 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מודיעין עילית ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
לוח הזמנים לקו 580 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב12:45. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, שישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 580 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין עילית←צפת (17 תחנות)
מסוף מודיעין עילית
מחלף המוביל/לצפון
מירון מרכז
צה''ל 1
מסעף בית העלמין
צה''ל 4
צה''ל 7
צה''ל 10
צה''ל 11
אצ''ל/צה''ל
אצ''ל/דרך הרב חיים חורי
שפרינצק/קרן היסוד
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
הפלמ''ח/עלייה ב'
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 580
מתי מתחיל לפעול קו 580?
קו 580 מתחיל לפעול ב-12:45 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 580 מפסיק לעבוד?
קו 580 מפסיק לפעול ב-12:45 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 580?
כדי לראות מתי קו מודיעין עילית←צפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין עילית←צפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 580 (מודיעין עילית←צפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין עילית←צפת (מודיעין עילית←צפת) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
האם קו האוטובוס 580 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 580 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 580 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 580 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 580
קו 580 פועל בראשון, שני, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 12:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:45 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 12:45 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל580 (מ מסוף מודיעין עילית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 580 (מודיעין עילית←צפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 580
תעריף הנסיעה ב580 (מודיעין עילית←צפת) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
580 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 580 היא מסוף מודיעין עילית והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 580 (מודיעין עילית←צפת) פועל בראשון, שני, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 580. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 580.
מעקב אחר קו האוטובוס 580 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 580 (מודיעין עילית←צפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 580 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 580 ב-ישראל
580 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 318 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 138 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 317 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים
- 52 - מסוף ג'ת-ג'ת<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 109 - בית ספר שלהבת/נוף איילון-נוף איילון<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 5 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->העצמאות/נרקיסים-אבן יהודה-23/ לוח זמנים
- 55 - הרברט סמואל/שד. רוטשילד-חדרה<->'גן יאשיה ד-גן יאשיה-10/ לוח זמנים
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים