Linia 65
Str. Tighina
Parcul Urban de Autobuze
Parcul Urban de Autobuze 65 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 65 de autobuz (Str. Tighina) are 17de opriri, prima stație la Șos. Muncești 810 și ultima stație la Str. Ismail.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 65 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Str. Tighina (17 stații)
Șos. Muncești 810
Cartierul Codru
Școala Profesională Nr. 4
Drumul Spre Aeroport
Gara Revaca
Str. Băcioii Noi
Str. Băcioii Noi
Institutul De Protecție A Plantelor
Str. Valea Crucii
Str. Burebista
Bd. Cuza Vodă
Bd. Decebal
Str. Teilor
Str. Nicolae Zelinski
Spitalul Municipal Nr. 1
Str. Ciuflea
Str. Ismail
65 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 65?
Linia de autobuz 65 operează începând de la 06:00 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 65?
Linia de autobuz 65 operează până la 08:40 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră sosește autobuzul 65?
Când sosește autobuzul Str. Tighina? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Str. Tighina care este cel mai apropiat de tine.
Există o 65 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 65 autobuz oprire.
Alerte Serviciu Parcul Urban de Autobuze
Vedeți toate actualizările 65 (de la Șos. Muncești 810), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 65 (Str. Tighina) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Parcul Urban de Autobuze.
Tarif linia 65 autobuz
Prețurile Parcul Urban de Autobuze 65 (Str. Tighina) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Parcul Urban de Autobuze, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Parcul Urban de Autobuze.
65 (Parcul Urban de Autobuze)
Prima statie pe ruta autobuzului 65 este Șos. Muncești 810 și ultima stație este Str. Ismail. Linia 65 (Str. Tighina) este operațională: zile ale săptămânii.
Informații adiționale: Linia 65 are 17 opriri și durata totală a călătoriei este de 31 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Parcul Urban de Autobuze, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Chișinău și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 65 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 65.
Tracker în timp real autobuz65
Urmărește linia 65 (Str. Tighina) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 65 de autobuz sau ca aplicație tracker live Parcul Urban de Autobuze autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Parcul Urban de Autobuze sau ca un planificator de călătorie pentru troleibuz sau autobuz pentru a vă planifica traseul în jurul Chișinău. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Parcul Urban de Autobuze și orice autobuz, inclusiv linia 65, în Chișinău
65 - Direcții alternative
Parcul Urban de Autobuze în Chișinău
- 49 - Str. Ismail ⇆ Com. Băcioi/ Program
- 47 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Sat Ciorescu/ Program
- 28 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Sat Hulboaca/ Program
- 10 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Sat Grătiești/ Program
- 24 - Str. Tighina ⇆ Sat Colonița/ Program
- 5 - Bd. Cuza Vodă ⇆ Str. Bucovinei/ Program
- 48 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Sat Făurești/ Program
- 38 - Str. Tighina ⇆ Sat Cruzești/ Program
- 4 - Str. Independenței ⇆ Com. Băcioi/ Program
- 26 - Str. Liviu Deleanu ⇆ Str. Doina/ Program
- 31 - Str. Tighina ⇆ Oraș Vadul lui Vodă/ Program
- 23 - Str. Ismail ⇆ Bd. Mircea cel Bătrân/ Program
- 11 - Str. Ismail ⇆ Piața Dimitrie Cantemir/ Program
- 16 - Universitatea Agrară ⇆ Oraș Vatra/ Program
- 46 - Str. Melestiu ⇆ Sat Ghidighici/ Program
- 19 - Bd. Moscova ⇆ Str. Valea Crucii/ Program
- 2 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Oraș Cricova/ Program
- 18 - Str. Ismail ⇆ Oraș Sângera/ Program
- 44 - Str. Ismail ⇆ Sat Revaca/ Program