קו 71
בנימינה-גבעת עדה←חריש
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 71 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך המסילה/ששת הימים ומסתיים בקידמה/התמדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 71 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←חריש (41 תחנות)
דרך המסילה/ששת הימים
ת. רכבת בנימינה
צומת עדה
מתחם ביג/דרך הנדיב
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
דרך הנדיב/דרך הים
דרך הנדיב/הנוטר
דרך הנדיב/חבצלת
מחנה 80
מחלף חנה/מחנה 80
צומת כרכור
צומת מנשה לצפון
צומת חריש למזרח
צומת המטווח למזרח
גפן/אשל
גפן/אלון
גפן/תאנה
גפן/תמר
תמר/גפן מערב
הירדן/צלמון
תמר/גפן מזרח
תמר/אורן
תמר/גפן
ספיר/טופז
ספיר/טורקיז
ספיר/טופז
שוהם/ספיר
דרך ארץ/צאלון
דרך ארץ/שדרות האחווה
שדרות ההגשמה/סביון
לוטם/צבעוני
לוטם/יסמין
לוטם
סביון/לוטם
סביון/סחלב
שדרות ההגשמה/חברותא
תנופה/התמדה
תנופה/הגשמה
קידמה/תנופה
קידמה/החלומות
קידמה/התמדה
שאלות ותשובות לגבי קו 71
מתי מתחיל לפעול קו 71?
קו 71 מתחיל לפעול ב-00:10 בראשון
באיזו שעה קו 71 מפסיק לעבוד?
קו 71 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 71?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←חריש האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←חריש הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←חריש (בנימינה-גבעת עדה←חריש) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 71 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 71 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 71 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 71 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 71
קו 71 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:10 - 23:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ג׳ | 06:10 - 23:10 | 30 |
ד׳ | 06:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:10 - 23:10 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:15 - 15:45 | 30 |
ש׳ | 21:10 - 23:40 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל71 (מ דרך המסילה/ששת הימים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 71
תעריף הנסיעה ב71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
71 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 71 היא דרך המסילה/ששת הימים והתחנה האחרונה היא קידמה/התמדה.
קו 71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 71. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 71.
מעקב אחר קו האוטובוס 71 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 71 (בנימינה-גבעת עדה←חריש) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 71 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 71 ב-ישראל
71 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 18 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 84 - אליהו בית צורי/אליהו גולומב-זכרון יעקב<->ז'בוטינסקי/הגיבורים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות<->נהר הירדן/מעלה עמיעז-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 54א - התאנה/התמר-אליכין<->ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה-21/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים