Linia 85
Baicului→Calea Mosilor
STB
STB 85 troleibuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 85 de troleibuz (Baicului→Calea Mosilor) are 8de stații, prima stație la Baicului și ultima stație la Calea Mosilor.
Alege oricare dintre stații troleibuzului 85 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Baicului→Calea Mosilor (8 stații)
Baicului
Gara Obor
Soseaua Pantelimon
Soseaua Mihai Bravu
Oborul Nou
Horei
Foisorul De Foc
Calea Mosilor
85 FAQ
La ce oră începe programul troleibuzului 85?
Linia de troleibuz 85 operează începând de la 04:30 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul troleibuzului 85?
Linia de troleibuz 85 operează până la 22:40 în zilele de duminică.
La ce oră sosește troilebuzul 85?
Când sosește Troleibuz Baicului→Calea Mosilor? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Troleibuz Baicului→Calea Mosilor care este cel mai apropiat de tine.
Cât este tariful de troleibuz 85 (Baicului→Calea Mosilor?
Tariful de troleibuz Baicului→Calea MosilorBaicului→Calea Mosilor) este aproximativ L3.00.
Funcționează troilebuzul 85 STB de Ziua Muncii, Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată?
Orele de funcționare ale troleibuzului 85 de Ziua Muncii, Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată se pot modifica. Vă rugăm să consultați aplicația Moovit pentru mai multe detalii.
Există o 85 troleibuz stație lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 85 troleibuz stație.
Orar troleibuz 85
85 troleibuz linie operează în De luni până vineri. Program obișnuit: 04:30 - 23:00
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 04:30 - 23:00 | 7 - 12 |
Mar | 04:30 - 23:00 | 7 - 12 |
Mie | 04:30 - 23:00 | 7 - 12 |
Joi | 04:30 - 23:00 | 7 - 12 |
Vin | 04:30 - 23:00 | 7 - 12 |
Sâm | Neoperațional | Neoperațional |
Dum | 04:30 - 22:40 | 6 - 10 |
Alerte Serviciu STB troleibuz
Vedeți toate actualizările 85 (de la Baicului), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri troleibuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 85 (Baicului→Calea Mosilor) Urmăriți troleibuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre STB.
Tarif linia 85 troleibuz
Tariful călătoriei STB 85 (Baicului→Calea Mosilor) este de aproximativ L3.00. Prețurile se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor pentru STB, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al STB.
85 (STB)
Prima statie pe ruta troleibuzului 85 este Baicului și ultima stație este Calea Mosilor. Linia 85 (Baicului→Calea Mosilor) este operațională: zile ale săptămânii.
Informații adiționale: Linia 85 are 8 stații și durata totală a călătoriei este de 11 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute STB, tracker în timp real pentru troleibuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate stații ale troleibuzului 85 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de troleibuz pentru troleibuz 85.
Tracker în timp real Troleibuz85
Urmărește linia 85 (Baicului→Calea Mosilor) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 85 de troleibuz sau ca aplicație tracker live STB troleibuz pentru a nu pierde niciodată troilebuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru STB sau ca un planificator de călătorie pentru Metrou, Tramvai, Troleibuz, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru STB și orice troleibuz, inclusiv linia 85, în București
85 - Direcții alternative
STB în București
- 96 - Depoul Alexandria - Gara de Nord/ Program
- 70 - Bd. Basarabia - Vasile Parvan/ Program
- 79 - Bd. Basarabia - Gara de Nord/ Program
- 86 - Arena Nationala - Dridu/ Program
- 93 - Cartier Constantin Brancusi - Gara de Nord/ Program
- 62 - Gara de Nord - Grup Scolar Auto/ Program
- 90 - Arena Nationala - Semanatoarea/ Program
- 76 - Piata Resita - Piata Unirii/ Program
- 69 - Carol Davila - Valea Argesului/ Program
- 61 - Complex Comercial Apusului - Piata Rosetti/ Program
- 66 - Spitalul Fundeni - Vasile Parvan/ Program
- 97 - Bd.Tineretului - Straulesti/ Program