Linia 89
Beclean ⇄ Șendroaia
Consiliul Județean Bistrița Năsăud
Consiliul Județean Bistrița Năsăud 89 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 89 de autobuz (Beclean) are 20de opriri, prima stație la Șendroaia și ultima stație la Autogara Beclean.
89 autobuz prezentare orar pentru săptămâna viitoare: pleacă o dată pe zi la 06:30. Zile de operare: zile ale săptămânii.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 89 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Beclean (20 stații)
Șendroaia
Șendroaia 1
Târlișua
Răcăteșu
Borleasa
Lunca Borlesei
Spermezeu 3
Spermezeu 2
Spermezeu 1
Dumbrăvița
Căianul Mic 2
Căianul Mic 1
Dobric
Ilișua 2
Ilișua 1
Uriu
Ciceu Cristur
Coldău 2
Coldău 1
Autogara Beclean
89 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 89?
Linia de autobuz 89 operează începând de la 06:30 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 89?
Linia de autobuz 89 operează până la 06:30 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră sosește autobuzul 89?
Când sosește autobuzul Beclean ⇄ Șendroaia? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Beclean ⇄ Șendroaia care este cel mai apropiat de tine.
Există o 89 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 89 autobuz oprire.
Orar autobuz 89
rută de autobuz 89 operează zile ale săptămânii. Orele uzuale de funcționare:06:30
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 06:30 | Plecare unică |
Mar | 06:30 | Plecare unică |
Mie | 06:30 | Plecare unică |
Joi | 06:30 | Plecare unică |
Vin | 06:30 | Plecare unică |
Sâm | Neoperațional | Neoperațional |
Dum | Neoperațional | Neoperațional |
Alerte Serviciu Consiliul Județean Bistrița Năsăud autobuz
Vedeți toate actualizările 89 (de la Șendroaia), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 89 (Beclean) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Consiliul Județean Bistrița Năsăud.
Tarif linia 89 autobuz
Prețurile Consiliul Județean Bistrița Năsăud 89 (Beclean) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Consiliul Județean Bistrița Năsăud, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Consiliul Județean Bistrița Năsăud.
89 (Consiliul Județean Bistrița Năsăud)
Prima statie pe ruta autobuzului 89 este Șendroaia și ultima stație este Autogara Beclean. Linia 89 (Beclean) este operațională: zile ale săptămânii.
Informații adiționale: Linia 89 are 20 opriri și durata totală a călătoriei este de 70 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Consiliul Județean Bistrița Năsăud, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Bistrița și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 89 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 89.
Tracker în timp real autobuz89
Urmărește linia 89 (Beclean) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 89 de autobuz sau ca aplicație tracker live Consiliul Județean Bistrița Năsăud autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Consiliul Județean Bistrița Năsăud sau ca un planificator de călătorie pentru autobuz sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul Bistrița. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Consiliul Județean Bistrița Năsăud și orice autobuz, inclusiv linia 89, în Bistrița
89 - Direcții alternative
Consiliul Județean Bistrița Năsăud în Bistrița
- 39 - Beclean ⇄ Spermezeu/ Program
- 88 - Bistrița ⇄ Șendroaia/ Program
- 48 - Beclean ⇄ Jimbor/ Program
- 43 - Beclean ⇄ Breaza/ Program
- 36 - Bistrița ⇄ Molișet/ Program
- 41 - Bistrița ⇄ Purcărete/ Program
- 40 - Bistrița ⇄ Ciceu Poieni/ Program
- 49 - Beclean ⇄ Sânicioara/ Program
- 63 - Bistrița ⇄ Silvașu de Câmpie/ Program
- 66 - Bistrița ⇄ Archiud/ Program
- 01 - Bistrița ⇄ Piatra Fântânele/ Program
- 02 - Bistrița ⇄ Mureșenii Bârgăului/ Program
- 46 - Bistrița ⇄ Chiochiş/ Program
- 52 - Beclean ⇄ Agrișu de Jos/ Program
- 65 - Bistrița ⇄ Ocnița/ Program
- 15 - Bistrița ⇄ Năsăud/ Program
- 64 - Bistrița ⇄ Milaș/ Program
- 57 - Bistrița ⇄ Fântânele/ Program
- 95 - Beclean ⇄ Dumbrăveni/ Program
- 45 - Beclean ⇄ Malin/ Program