Linia IC
Ic 538 - Constanţa
CFR Călători
CFR Călători IC tren - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia IC de tren (Ic 538 - Constanţa) are 4de stații, prima stație la Bulevardul Gării 1a și ultima stație la Constanţa.
IC tren prezentare orar pentru săptămâna viitoare: pleacă o dată pe zi la 06:54. Zile de operare: fiecare zi.
Alege oricare dintre stații trenului IC din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Ic 538 - Constanţa (4 stații)
Bulevardul Gării 1a
Ploieşti Vest
Bucureşti Nord Gr.A
Constanţa
IC FAQ
La ce oră începe programul trenului IC?
Linia de tren IC operează începând de la 06:54 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul trenului IC?
Linia de tren IC operează până la 06:54 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește trenul IC?
Când sosește trenul Ic 538 - Constanţa? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru trenul Ic 538 - Constanţa care este cel mai apropiat de tine.
Funcționează trenul IC CFR Călători de Sfânta Maria Mare?
Orele de funcționare ale trenului IC de Sfânta Maria Mare se pot modifica. Vă rugăm să consultați aplicația Moovit pentru mai multe detalii.
Există o IC tren stație lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată IC tren stație.
Orar tren IC
linia de tren IC operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 06:54
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 06:54 | Plecare unică |
Mar | 06:54 | Plecare unică |
Mie | 06:54 | Plecare unică |
Joi | 06:54 | Plecare unică |
Vin | 06:54 | Plecare unică |
Sâm | 06:54 | Plecare unică |
Dum | 06:54 | Plecare unică |
Alerte Serviciu CFR Călători tren
Vedeți toate actualizările IC (de la Bulevardul Gării 1a), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri tren, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. IC (Ic 538 - Constanţa) Urmăriți tren în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre CFR Călători.
Tarif linia IC tren
Prețurile CFR Călători IC (Ic 538 - Constanţa) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor CFR Călători, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al CFR Călători.
IC (CFR Călători)
Prima statie pe ruta trenului IC este Bulevardul Gării 1a și ultima stație este Constanţa. Linia IC (Ic 538 - Constanţa) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia IC are 4 stații și durata totală a călătoriei este de 283 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute CFR Călători, tracker în timp real pentru tren, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Braşov și te ajută să găsești cele mai apropiate stații ale trenului IC din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de tren pentru tren IC.
Tracker în timp real trenIC
Urmărește linia IC (Ic 538 - Constanţa) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei IC de tren sau ca aplicație tracker live CFR Călători tren pentru a nu pierde niciodată trenul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru CFR Călători sau ca un planificator de călătorie pentru troleibuz, autobuz sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul Braşov. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru CFR Călători și orice tren, inclusiv linia IC, în Braşov
CFR Călători în Braşov
- IC - Cluj Napoca - Bucureşti Nord Gr.A/ Program
- IR - Braşov - Simeria/ Program
- R - Braşov - Miercurea Ciuc/ Program
- IR - Braşov - Bucureşti Nord Gr.A/ Program
- IR-N - Constanţa - Satu Mare
- R - Braşov - Topliţa/ Program
- IR - Cluj Napoca - Bucureşti Nord Gr.A/ Program
- IR - Iaşi - Braşov/ Program
- R - Siculeni - Braşov/ Program
- R - Sfântu Gheorghe - Braşov/ Program
- IR-N - Nyirabrany - Braşov/ Program
- R - Braşov - Mediaş/ Program
- IR-N - Braşov - Cluj Napoca/ Program
- R - Braşov - Gheorgheni/ Program
- IR - Nyirabrany - Braşov/ Program
- R - Topliţa - Braşov/ Program
- IR-N - Cluj Napoca - Braşov/ Program
- IR - Braşov - Constanţa/ Program
- R - Gheorgheni - Braşov/ Program
- IR - Sibiu - Bucureşti Nord Gr.A/ Program