Linia IR 402
București Nord - Ungheni Prut (Chișinău)
CFR Călători
CFR Călători IR 402 tren - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia IR 402 de tren (București Nord - Ungheni Prut) are 15de stații, prima stație la București Nord și ultima stație la Ungheni Prut.
IR 402 tren prezentare orar pentru săptămâna viitoare: pleacă o dată pe zi la 19:20. Zile de operare: fiecare zi.
Alege oricare dintre stații trenului IR 402 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: București Nord - Ungheni Prut (15 stații)
București Nord
Buftea
Ploiești Sud
Mizil
Buzău
Râmnicu Sărat
Focșani
Mărășești
Adjud
Bacău
Roman
Târgu Frumos
Iași
Nicolina
Ungheni Prut
IR 402 FAQ
La ce oră începe programul trenului IR 402?
Linia de tren IR 402 operează începând de la 19:20 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul trenului IR 402?
Linia de tren IR 402 operează până la 19:20 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește trenul IR 402?
Când sosește trenul București Nord - Ungheni Prut (Chișinău)? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru trenul București Nord - Ungheni Prut (Chișinău) care este cel mai apropiat de tine.
Există o IR 402 tren stație lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată IR 402 tren stație.
Orar tren IR 402
linia de tren IR 402 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 19:20
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 19:20 | Plecare unică |
Mar | 19:20 | Plecare unică |
Mie | 19:20 | Plecare unică |
Joi | 19:20 | Plecare unică |
Vin | 19:20 | Plecare unică |
Sâm | 19:20 | Plecare unică |
Dum | 19:20 | Plecare unică |
Alerte Serviciu CFR Călători tren
Vedeți toate actualizările IR 402 (de la București Nord), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri tren, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. IR 402 (București Nord - Ungheni Prut) Urmăriți tren în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre CFR Călători.
Tarif linia IR 402 tren
Prețurile CFR Călători IR 402 (București Nord - Ungheni Prut) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor CFR Călători, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al CFR Călători.
IR 402 (CFR Călători)
Prima statie pe ruta trenului IR 402 este București Nord și ultima stație este Ungheni Prut. Linia IR 402 (București Nord - Ungheni Prut) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia IR 402 are 15 stații și durata totală a călătoriei este de 467 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute CFR Călători, tracker în timp real pentru tren, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Buzău și te ajută să găsești cele mai apropiate stații ale trenului IR 402 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de tren pentru tren IR 402.
Tracker în timp real trenIR 402
Urmărește linia IR 402 (București Nord - Ungheni Prut) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei IR 402 de tren sau ca aplicație tracker live CFR Călători tren pentru a nu pierde niciodată trenul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru CFR Călători sau ca un planificator de călătorie pentru autobuz sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul Buzău. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru CFR Călători și orice tren, inclusiv linia IR 402, în Buzău
CFR Călători în Buzău
- IR 1662 - Iași - București Nord/ Program
- IR 1664 - Iași - București Nord/ Program
- IC 562 - București Nord - Iași/ Program
- R 7365 - Buzău - Galați/ Program
- IC 551 - București Nord - Suceava/ Program
- IR 1573 - București Nord - Galați/ Program
- IR 1862 - Constanța - Iași/ Program
- IC 561 - Iași - București Nord/ Program
- IR 401 - (Chișinău) Ungheni Prut - București Nord/ Program
- IR 1574 - Galați - București Nord/ Program
- R 7364 - Galați - Buzău/ Program
- IR 1571 - București Nord - Galați/ Program
- IR 1663 - București Nord - Iași/ Program
- IR 1658 - Bacău - București Nord/ Program
- IR 1576 - Galați - București Nord/ Program
- R 7366 - Galați - Buzău/ Program
- IR 1655 - București Nord - Suceava/ Program
- IR 1751 - București Nord - Suceava/ Program
- IR 1861 - Iași - Constanța/ Program
- IR 1572 - Galați - București Nord/ Program