Orar 12 - Ghioroc ⟶ Piața Romană
Orar Zile ale săptămânii
Stație | Plecare #1 |
---|---|
Ghioroc | 6:25 |
Sâmbăteni II | 6:38 |
Sâmbăteni I | 6:40 |
Cicir | 6:50 |
Mândruloc | 6:54 |
D.N. 7 | 7:03 |
Vladimirescu II | 7:07 |
Vladimirescu Moară | 7:09 |
Vladimirescu I | 7:12 |
Vama Micălaca | 7:19 |
Renașterii | 7:20 |
Pășunii | 7:21 |
Miorița | 7:23 |
Maximilian | 7:25 |
Uzina Electrică | 7:28 |
Podgoria | 7:31 |
Crișan | 7:33 |
Primărie | 7:35 |
Teatru | 7:37 |
Piața Romană | 7:39 |
CTP Arad Light Rail orar - 12 (Ghioroc ⟶ Piața Romană)
CTP Arad Light Rail pentru ruta 12, Ghioroc ⟶ Piața Romană, le oferă navetiștilor un orar fiabil. Orarul este pentru planul de călătorie de la Ghioroc stație până la Piața Romană stație, însă programul poate fi actualizat din diferite motive.
Puteți accesa un orar online în timp real sau puteți vizualiza o versiune imprimată a orarului Light Rail. Planificați-vă călătoria în funcție de orarul pentru astăzi, mâine, în timpul săptămânii sau în weekend cu ajutorul orarului CTP Arad fiabil și actualizat. Actualizăm programul 12, de la Ghioroc la Arad, zilnic la miezul nopții.