Orar 402 - Afi Palace
Orar De duminică până sâmbătă
Stație | Plecare #1 | Plecare #2 | Plecare #3 | Plecare #4 | Plecare #5 | Plecare #6 | Plecare #7 | Plecare #8 | Plecare #9 | Plecare #10 | Plecare #11 | Plecare #12 | Plecare #13 | Plecare #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lămâița | 9:13 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:08 | 19:08 | 20:08 | 21:08 | 22:00 |
Biserica Înălțarea Domnului | 9:14 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 19:09 | 20:09 | 21:09 | 22:01 |
Ienăchiță Văcărescu | 9:17 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:12 | 20:12 | 21:12 | 22:04 |
Zimbrului | 9:18 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:13 | 20:13 | 21:13 | 22:05 |
Nicolae Titulescu | 9:20 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 19:15 | 20:15 | 21:15 | 22:07 |
Traian | 9:22 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:17 | 20:17 | 21:17 | 22:09 |
Școala 4 | 9:23 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:18 | 20:18 | 21:18 | 22:10 |
Liceul Ion Luca Caragiale | 9:28 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:23 | 20:23 | 21:23 | 22:15 |
Afi Palace | 9:33 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:28 | 20:28 | 21:28 | 22:20 |
TCE Ploiești Bus orar - 402 (Afi Palace)
TCE Ploiești Bus pentru ruta 402, Afi Palace, le oferă navetiștilor un orar fiabil. Orarul este pentru planul de călătorie de la Lămâița stație până la Afi Palace stație, însă programul poate fi actualizat din diferite motive.
Puteți accesa un orar online în timp real sau puteți vizualiza o versiune tipărită a orarului Bus. Planificați-vă călătoria în funcție de orarul pentru astăzi, mâine, în timpul săptămânii sau la sfârșitul săptămânii, cu ajutorul orarului fiabil și actualizat al TCE Ploiești.