Orar marți și miercuri Stație Plecare #1 Plecare #2 Plecare #3 Plecare #4 Stația 73 - Str. Rodnei | Dispecerat 6:30 7:00 14:30 22:30 Stația 18 - Str. Gării | Policlinică 6:32 7:00 14:32 22:32 Stația 19 - Bld. Independenței | Poșta Veche 6:34 7:01 14:34 22:34 Stația 20 - Bld. Independenței | Biserica Sf. Ana 6:36 7:01 14:36 22:36 Stația 21 - Bld. Independenței | Kaufland 6:38 7:02 14:38 22:38 Stația 116 - Str. Sigmirului 6:40 7:02 14:40 22:40 Stația 87 - Str. Sigmirului | Ok Shopping Center 6:42 7:04 14:42 22:42 Stația 94 - Drumul Cetății | Almet 6:44 7:04 14:44 22:44 Stația 95 - Drumul Cetății | Iproeb 6:44 7:05 14:44 22:44 Stația 96 - Drumul Cetății | Iproeb 6:46 7:05 14:46 22:46 Stația 97 - Drumul Cetății 6:48 7:07 14:48 22:48 Stația 98 - Drumul Cetății | Filatura Veche 6:49 7:07 14:49 22:49 Stația 164 - Str. Mușcatei | Petrocom 6:53 7:10 14:53 22:53
Orar joi și vineri Stație Plecare #1 Plecare #2 Plecare #3 Plecare #4 Stația 73 - Str. Rodnei | Dispecerat 6:30 7:00 14:20 22:20 Stația 18 - Str. Gării | Policlinică 6:32 7:00 14:22 22:21 Stația 19 - Bld. Independenței | Poșta Veche 6:34 7:01 14:24 22:22 Stația 20 - Bld. Independenței | Biserica Sf. Ana 6:36 7:01 14:26 22:24 Stația 21 - Bld. Independenței | Kaufland 6:38 7:02 14:28 22:26 Stația 116 - Str. Sigmirului 6:40 7:02 14:30 22:27 Stația 87 - Str. Sigmirului | Ok Shopping Center 6:42 7:03 14:32 22:28 Stația 94 - Drumul Cetății | Almet 6:44 7:04 14:34 22:29 Stația 95 - Drumul Cetății | Iproeb 6:44 7:04 14:34 22:29 Stația 96 - Drumul Cetății | Iproeb 6:46 7:05 14:36 22:30 Stația 97 - Drumul Cetății 6:48 7:06 14:38 22:31 Stația 98 - Drumul Cetății | Filatura Veche 6:49 7:06 14:39 22:32 Stația 164 - Str. Mușcatei | Petrocom 6:53 7:09 14:43 22:35
Orar sâmbătă Stație Plecare #1 Plecare #2 Stația 73 - Str. Rodnei | Dispecerat 6:30 14:30 Stația 18 - Str. Gării | Policlinică 6:31 14:31 Stația 19 - Bld. Independenței | Poșta Veche 6:32 14:32 Stația 20 - Bld. Independenței | Biserica Sf. Ana 6:33 14:33 Stația 21 - Bld. Independenței | Kaufland 6:34 14:34 Stația 116 - Str. Sigmirului 6:34 14:34 Stația 87 - Str. Sigmirului | Ok Shopping Center 6:35 14:35 Stația 94 - Drumul Cetății | Almet 6:36 14:36 Stația 95 - Drumul Cetății | Iproeb 6:37 14:37 Stația 96 - Drumul Cetății | Iproeb 6:38 14:38 Stația 97 - Drumul Cetății 6:39 14:39 Stația 98 - Drumul Cetății | Filatura Veche 6:40 14:40 Stația 164 - Str. Mușcatei | Petrocom 6:44 14:44
Orar duminică și luni Stație Plecare #1 Stația 73 - Str. Rodnei | Dispecerat 6:55 Stația 18 - Str. Gării | Policlinică 6:56 Stația 19 - Bld. Independenței | Poșta Veche 6:57 Stația 20 - Bld. Independenței | Biserica Sf. Ana 6:58 Stația 21 - Bld. Independenței | Kaufland 6:59 Stația 116 - Str. Sigmirului 7:00 Stația 87 - Str. Sigmirului | Ok Shopping Center 7:01 Stația 94 - Drumul Cetății | Almet 7:02 Stația 95 - Drumul Cetății | Iproeb 7:03 Stația 96 - Drumul Cetății | Iproeb 7:04 Stația 211 - Drumul Cetății | Rombat 7:05
Transmixt Bus orar - 6 (Petrocom) Transmixt Bus pentru ruta 6, Petrocom, le oferă navetiștilor un orar fiabil. Orarul este pentru planul de călătorie de la Stația 73 - Str. Rodnei | Dispecerat stație până la Stația 164 - Str. Mușcatei | Petrocom stație, însă programul poate fi actualizat din diferite motive.
Puteți accesa un orar online în timp real sau puteți vizualiza o versiune tipărită a orarului Bus. Planificați-vă călătoria în funcție de orarul pentru astăzi, mâine, în timpul săptămânii sau la sfârșitul săptămânii, cu ajutorul orarului fiabil și actualizat al Transmixt.
Ultima oară actualizat pe 1 iulie 2024
Orare Direcții Alternative 6