Orar 7 - Slătinița
Orar Zile ale săptămânii
Stație | Plecare #1 | Plecare #2 | Plecare #3 | Plecare #4 | Plecare #5 | Plecare #6 | Plecare #7 | Plecare #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stația 73 - Str. Rodnei | Dispecerat | 5:30 | 6:20 | 7:20 | 12:15 | - | 14:30 | 16:00 | 19:30 |
Stația 6 - Bld. Decebal | Parc Eminescu | 5:31 | 6:21 | 7:21 | 12:16 | - | 14:31 | 16:01 | 19:31 |
Stația 7 - Bld. Decebal | Str. Zimbrului | 5:32 | 6:22 | 7:22 | 12:17 | - | 14:32 | 16:02 | 19:32 |
Stația 8 - Bld. Decebal | Piață | 5:33 | 6:23 | 7:23 | 12:18 | - | 14:33 | 16:03 | 19:33 |
Școala Gimnazială Nr. 4 | - | - | - | - | 14:10 | - | - | - |
Stația 9 - Str. Andrei Mureșanu | Lamă | 5:34 | 6:24 | 7:24 | 12:19 | - | 14:34 | 16:04 | 19:34 |
Stația 10 - Str. Năsăudului | Bloc Turn | 5:35 | 6:25 | 7:25 | 12:20 | - | 14:35 | 16:05 | 19:35 |
Stația 44 - Calea Moldovei | C.T. Infoel | 5:36 | 6:26 | 7:26 | 12:21 | - | 14:36 | 16:06 | 19:36 |
Stația 45 - Calea Moldovei | Lidl | 5:37 | 6:27 | 7:27 | 12:22 | - | 14:37 | 16:07 | 19:37 |
Stația 46 - Calea Moldovei | Pagu | 5:38 | 6:28 | 7:28 | 12:23 | - | 14:38 | 16:08 | 19:38 |
Stația 47 - Calea Moldovei | Hotel Diana | 5:39 | 6:29 | 7:29 | 12:24 | - | 14:39 | 16:09 | 19:39 |
Stația 48 - Unirea | 5:40 | 6:30 | 7:30 | 12:25 | - | 14:40 | 16:10 | 19:40 |
Stația 49 - Unirea | 5:41 | 6:31 | 7:31 | 12:26 | - | 14:41 | 16:11 | 19:41 |
Stația 50 - Unirea | Trifan | 5:42 | 6:32 | 7:32 | 12:27 | - | 14:42 | 16:12 | 19:42 |
Stația 105 - Str. Valea Slătiniței | 5:43 | 6:33 | 7:33 | 12:28 | - | 14:43 | 16:13 | 19:43 |
Stația 106 - Str. Valea Slătiniței | 5:44 | 6:34 | 7:34 | 12:29 | - | 14:44 | 16:14 | 19:44 |
Stația 107 - Str. Valea Slătiniței | 5:45 | 6:35 | 7:35 | 12:30 | - | 14:45 | 16:15 | 19:45 |
Stația 204 - Str. Valea Slătiniței | 5:47 | 6:37 | 7:37 | 12:32 | - | 14:47 | 16:17 | 19:47 |
Stația 108 - Slătinița | 5:48 | 6:38 | 7:38 | 12:33 | - | 14:48 | 16:18 | 19:48 |
Stația 109 - Slătinița | 5:49 | 6:39 | 7:39 | 12:34 | - | 14:49 | 16:19 | 19:49 |
Stația 110 - Slătinița | 5:50 | 6:40 | 7:40 | 12:35 | 14:30 | 14:50 | 16:20 | 19:50 |
Orar duminică și sâmbătă
Stație | Plecare #1 | Plecare #2 | Plecare #3 | Plecare #4 |
---|---|---|---|---|
Stația 73 - Str. Rodnei | Dispecerat | 5:45 | 7:20 | 17:45 | 19:30 |
Stația 6 - Bld. Decebal | Parc Eminescu | 5:46 | 7:21 | 17:46 | 19:31 |
Stația 7 - Bld. Decebal | Str. Zimbrului | 5:47 | 7:22 | 17:47 | 19:32 |
Stația 8 - Bld. Decebal | Piață | 5:48 | 7:23 | 17:48 | 19:33 |
Stația 9 - Str. Andrei Mureșanu | Lamă | 5:49 | 7:24 | 17:49 | 19:34 |
Stația 10 - Str. Năsăudului | Bloc Turn | 5:50 | 7:25 | 17:50 | 19:35 |
Stația 44 - Calea Moldovei | C.T. Infoel | 5:51 | 7:26 | 17:51 | 19:36 |
Stația 45 - Calea Moldovei | Lidl | 5:52 | 7:27 | 17:52 | 19:37 |
Stația 46 - Calea Moldovei | Pagu | 5:53 | 7:28 | 17:53 | 19:38 |
Stația 47 - Calea Moldovei | Hotel Diana | 5:54 | 7:29 | 17:54 | 19:39 |
Stația 48 - Unirea | 5:55 | 7:30 | 17:55 | 19:40 |
Stația 49 - Unirea | 5:56 | 7:31 | 17:56 | 19:41 |
Stația 50 - Unirea | Trifan | 5:57 | 7:32 | 17:57 | 19:42 |
Stația 105 - Str. Valea Slătiniței | 5:58 | 7:33 | 17:58 | 19:43 |
Stația 106 - Str. Valea Slătiniței | 5:59 | 7:34 | 17:59 | 19:44 |
Stația 107 - Str. Valea Slătiniței | 6:00 | 7:35 | 18:00 | 19:45 |
Stația 204 - Str. Valea Slătiniței | 6:02 | 7:37 | 18:02 | 19:47 |
Stația 108 - Slătinița | 6:03 | 7:38 | 18:03 | 19:48 |
Stația 109 - Slătinița | 6:04 | 7:39 | 18:04 | 19:49 |
Stația 110 - Slătinița | 6:05 | 7:40 | 18:05 | 19:50 |
Transmixt Bus orar - 7 (Slătinița)
Transmixt Bus pentru ruta 7, Slătinița, le oferă navetiștilor un orar fiabil. Orarul este pentru planul de călătorie de la Stația 73 - Str. Rodnei | Dispecerat stație până la Stația 110 - Slătinița stație, însă programul poate fi actualizat din diferite motive.
Puteți accesa un orar online în timp real sau puteți vizualiza o versiune tipărită a orarului Bus. Planificați-vă călătoria în funcție de orarul pentru astăzi, mâine, în timpul săptămânii sau la sfârșitul săptămânii, cu ajutorul orarului fiabil și actualizat al Transmixt.
Orele obișnuite de funcționare a acestei linii sunt zile ale săptămânii de la 5:30 până la 19:30 și duminică și sâmbătă de la 5:45 până la 19:30.