Orar IR 1661 - București Nord - Iași
Orar De duminică până sâmbătă
Stație | Plecare #1 |
---|---|
București Nord | 6:25 |
Ploiești Sud | 7:03 |
Mizil | 7:37 |
Buzău | 8:09 |
Focșani | 9:12 |
Tecuci | 10:02 |
Bârlad | 10:38 |
Vaslui | 11:19 |
Bârnova | 12:01 |
Nicolina | 12:16 |
Iași | 12:23 |
CFR Călători Train orar - IR 1661 (București Nord - Iași)
CFR Călători Train pentru ruta IR 1661, București Nord - Iași, le oferă navetiștilor un orar fiabil. Orarul este pentru planul de călătorie de la București Nord stație până la Iași stație, însă programul poate fi actualizat din diferite motive.
Puteți accesa un orar online în timp real sau puteți vizualiza o versiune tipărită a orarului Train. Planificați-vă călătoria în funcție de orarul pentru astăzi, mâine, în timpul săptămânii sau la sfârșitul săptămânii, cu ajutorul orarului fiabil și actualizat al CFR Călători.