Перейти к основному содержанию

Как доехать до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център на автобусе, метро или троллейбусе?

Показать Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite), Център, на карте

Маршруты до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център на общественном транспорте

Эти транспортные маршруты проходят рядом с Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite)

  • АвтобусАвтобус:
  • МетроМетро:

Как доехать до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) на Автобус?

Нажмите на маршрут Автобус, чтобы увидеть пошаговую инструкцию с картами, временем прибытия и обновленным расписанием.

Как доехать до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) на Метро?

Нажмите на маршрут Метро, чтобы увидеть пошаговую инструкцию с картами, временем прибытия и обновленным расписанием.

Остановки Автобус рядом с Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център

  • Умбал Св. Екатерина / St. Ekaterina Hospital (0443),3 мин. ходьбы,
  • Вма / Military Medical Academy (0418),5 мин. ходьбы,
  • Бул. Цар Борис Ііі / Tsar Boris Ііі Blvd. (2543),6 мин. ходьбы,
  • Професионална Гимназия По Дизайн Елисавета Вазова / Elisaveta Vazova High School Of Design (1736),8 мин. ходьбы,

Остановки Троллейбус рядом с Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център

  • Умбал Александровска / Aleksandrovska Hospital (1034),4 мин. ходьбы,

Остановки Трамвай рядом с Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център

  • Умбалсм Пирогов / Pirogov Emergency Hospital (0758),5 мин. ходьбы,

Остановки Метро рядом с Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център

  • Медицински Университет / Medical University,7 мин. ходьбы,

Автобус линии до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център

  • 72,Гара Подуяне / Poduyane Train Station,
  • 260,Горна Баня / Gorna Banya,
  • 604,Умбалсм Пирогов / Pirogov Emergency Hospital,
  • 63,Бул. Цар Борис III / Tsar Boris III Blvd,
  • 76,Младост 4 / Mladost 4,
  • 204,Гоце Делчев / Gotse Delchev,
Вопросы и Ответы
  • Какие остановки находятся рядом с Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite)?

    Ближайшие остановки к Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) :

    • Умбал Св. Екатерина / St. Ekaterina Hospital (0443) находится в 223 метров, 3 минут пешком.
    • Умбал Александровска / Aleksandrovska Hospital (1034) находится в 304 метров, 4 минут пешком.
    • Вма / Military Medical Academy (0418) находится в 327 метров, 5 минут пешком.
    • Умбалсм Пирогов / Pirogov Emergency Hospital (0758) находится в 342 метров, 5 минут пешком.
    • Бул. Цар Борис Ііі / Tsar Boris Ііі Blvd. (2543) находится в 419 метров, 6 минут пешком.
    • Медицински Университет / Medical University находится в 467 метров, 7 минут пешком.
    • Професионална Гимназия По Дизайн Елисавета Вазова / Elisaveta Vazova High School Of Design (1736) находится в 581 метров, 8 минут пешком.
  • Какие маршруты Автобус останавливаются около адреса: Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite)

    Эти маршруты Автобус останавливаются около адреса: Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite): 102, 260, 604, 72

  • Какие маршруты Метро останавливаются около адреса: Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite)

    Эти маршруты Метро останавливаются около адреса: Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite): М3

  • Какая ближайшая станция трамвая к Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център?

    Ближайшая станция Трамвай к Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в городе Център - это Умбалсм Пирогов / Pirogov Emergency Hospital (0758). До нее 5 мин пешком.

  • Какая ближайшая станция метро к Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център?

    Ближайшая станция Метро к Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в городе Център - это Медицински Университет / Medical University. До нее 7 мин пешком.

  • Какая ближайшая остановка автобуса к Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център?

    Ближайшая остановка Автобус к Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в городе Център - это Умбал Св. Екатерина / St. Ekaterina Hospital (0443). До нее 3 мин пешком.

  • Какая ближайшая станция троллейбуса к Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център?

    Ближайшая станция Троллейбус к Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в городе Център - это Умбал Александровска / Aleksandrovska Hospital (1034). До нее 4 мин пешком.

  • Сколько стоит проезд на Автобус до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite)?

    Проезд на Автобус до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) стоит около лв1.60.

  • Сколько стоит проезд на Метро до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite)?

    Проезд на Метро до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) стоит около лв1.60.

  • Сколько стоит проезд на Троллейбус до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite)?

    Проезд на Троллейбус до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) стоит около лв1.60.

Показать Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite), Център, на карте

Самое популярное городское транспортное приложение в городе Център.
Все варианты транспорта в одном приложении

Общественный транспорт до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център

Не знаете, как доехать до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център, Болгария? Moovit поможет вам найти лучший способ добраться до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) от ближайшей остановки общественного транспорта, используя пошаговые инструкции.

Moovit предлагает бесплатные карты и навигацию в режиме реального времени, чтобы помочь вам сориентироваться в городе. Открывайте расписания, поездки, часы работы, и узнайте, сколько займет дорога до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) с учетом данных Реального Времени.

Ищете остановку или станцию около Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite)? Проверьте список ближайших остановок к пункту назначения: Умбал Св. Екатерина / St. Ekaterina Hospital (0443); Умбал Александровска / Aleksandrovska Hospital (1034); Вма / Military Medical Academy (0418); Умбалсм Пирогов / Pirogov Emergency Hospital (0758); Бул. Цар Борис Ііі / Tsar Boris Ііі Blvd. (2543); Медицински Университет / Medical University; Професионална Гимназия По Дизайн Елисавета Вазова / Elisaveta Vazova High School Of Design (1736).

Автобус:Метро:

Хотите проверить, нет ли другого пути, который поможет вам добраться быстрее? Moovit помогает найти альтернативные варианты маршрутов и времени. Получите инструкции, как легко доехать до или от Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) с помощью приложения или сайте Moovit.

С нами добраться до Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) проще простого, именно поэтому более 1.5 млн. пользователей доверяют Moovit как лучшему транспортному приложению. Включая жителей Център! Не нужно устанавливать отдельное приложение для автобуса и отдельное приложение для метро, Moovit — ваше универсальное транспортное приложение, которое поможет вам найти самые обновленные расписания автобусов и метро.

Используйте приложение для простой навигации по популярным местам, включая аэропорты, больницы, стадионы, продуктовые магазины, торговые центры, кафе, школы, колледжи и университеты.

Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) Aдрес: Улица Булевард Пенчо Славейков в Център

Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite), Център

Маршруты общественного транспорта с остановками недалеко от Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център

Линии Метро с остановками недалеко от Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център

Линии Автобус с остановками недалеко от Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център

Линии Троллейбус с остановками недалеко от Българска агенция по безопасност на храните (Balgarska agentsia po bezopasnost na hranite) в Център

Быстрее добраться до Българска агенция по безопасност на храните (Balga… в...