717N-linja
Nissas
HSL
HSL 717N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
717N-bussilla (Nissas) on 30 pysäkkiä alkaen asemalta Rautatientori ja päättyen asemalle Nissas.
Valitse alta mikä tahansa 717N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Nissas (30 pysäkkiä)
Rautatientori
Hakaniemi
Haapaniemi
Sörnäinen (M)
Ristikkokatu
Paavalinkirkko
Kumpulan Kampus
Sumatrantie
Koskelan Varikko
Viikki
Maratontie
Kaadekuja
Jakomäentie 10
Jakomäentie 6
Jakomäen Ostosk.
Huokotie
Rajatie
Kirkkokuja
Vaaralan Talkootie
Vaaralantie
Kehä III
Hepopolku
Hevoshaanpolku
Raudikkopolku
Hakunila
Suitsikuja
Hakunilan Uimahalli
Sotungintie
Nissaksentie
Nissas
717N UKK
Mihin aikaan 717N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 717N bussi -pysäkillä klo 00:12 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 717N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 717N bussi -pysäkillä klo 23:42 päivnä sunnuntai, lauantai.
Milloin 717N bussi saapuu?
Milloin Nissas Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Nissas Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 717N (Nissas) bussi?
Nissas (Nissas) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Onko lähelläni 717N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 717N bussi pysäkki.
717N-bussi -aikataulu
717N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:12 - 23:44
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:12 - 23:44 | 30 |
ti | 00:12 - 23:44 | 30 |
ke | 00:12 - 23:44 | 30 |
to | 00:12 - 23:44 | 30 |
pe | 00:12 - 23:44 | 30 |
la | 00:12 - 23:42 | 30 |
su | 00:12 - 23:42 | 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 717N (asemalta Rautatientori), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 717N (Nissas) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
717N -linjan bussi-maksu
HSL 717N (Nissas) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
717N (HSL)
717N-bussin ensimmäinen pysäkki on Rautatientori ja viimeinen pysäkki on Nissas. 717N (Nissas) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 717N -linjalla on 30 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 34 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 717N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 717N-bussi-linjalle.
Linjojen 717N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 717N (Nissas) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 717N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 717N, Helsinki
717N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 642 - Leinelä-Lahela-Hyrylä/ Aikataulu
- 78N - Rautatientori-Viikki-Latokartano/ Aikataulu
- 734 - Jokivarsi-Korso/ Aikataulu
- 611 - Rautatientori-Siltamäki-Suutarila-Tikkurila/ Aikataulu
- 903K - Kirkkonummi-Kantvik-Hila/ Aikataulu
- 457 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 916 - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 588B - Länsisalmi-Sotungin koulu/ Aikataulu
- 31 - Lassila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 841N - Rautatientori-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä-Jokimäki/ Aikataulu
- 456A - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki (-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 718A - Rautatientori-Nissas-Sotunki/ Aikataulu
- 665N - Rautatientori-Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 118 - Tapiola (M)-Urheilupuisto (M)-Suurpelto-Espoon keskus/ Aikataulu
- 909K - Veikkola-Lapinkylä-Oitmäki/ Aikataulu
- 243 - Espoon keskus-Muurala-Kolmperä-Kolmiranta-Veikkola/ Aikataulu
- 88 - Herttoniemi(M) - Kaitalahti/ Aikataulu
- 166K - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 582V - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 813 - Vuosaari(M)-Merikorttikuja/ Aikataulu