717N-linja
Rautatientori
HSL
HSL 717N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
717N-bussilla (Rautatientori) on 30 pysäkkiä alkaen asemalta Nissas ja päättyen asemalle Rautatientori.
Valitse alta mikä tahansa 717N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Rautatientori (30 pysäkkiä)
Nissas
Nissaksentie
Sotungintie
Orminkuja
Suitsikuja
Kannuskuja
Hakunila
Raudikkopolku
Hevoshaanpolku
Hepopolku
Vaaralantie
Vaaralan Talkootie
Kirkkokuja
Rajatie
Huokotie
Jakomäen Ostosk.
Jakomäentie 6
Jakomäentie 10
Kaadekuja
Maratontie
Viikki
Koskelan Varikko
Sumatrantie
Kumpulan Kampus
Vallilan Varikko
Ristikkokatu
Sörnäinen (M)
Haapaniemi
Hakaniemi
Rautatientori
717N UKK
Mihin aikaan 717N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 717N bussi -pysäkillä klo 00:25 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 717N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 717N bussi -pysäkillä klo 23:55 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 717N bussi saapuu?
Milloin Rautatientori Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Rautatientori Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 717N (Rautatientori) bussi?
Rautatientori (Rautatientori) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Kulkeeko toimijan HSL linja 717N bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 717N bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 717N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 717N bussi pysäkki.
717N-bussi -aikataulu
717N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:25 - 23:55
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:25 - 23:55 | 30 |
ti | 00:25 - 23:55 | 30 |
ke | 00:25 - 23:55 | 30 |
to | 00:25 - 23:55 | 30 |
pe | 00:25 - 23:55 | 30 |
la | 00:25 - 23:55 | 30 |
su | 00:25 - 23:55 | 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 717N (asemalta Nissas), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 717N (Rautatientori) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
717N -linjan bussi-maksu
HSL 717N (Rautatientori) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
717N (HSL)
717N-bussin ensimmäinen pysäkki on Nissas ja viimeinen pysäkki on Rautatientori. 717N (Rautatientori) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 717N -linjalla on 30 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 32 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 717N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 717N-bussi-linjalle.
Linjojen 717N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 717N (Rautatientori) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 717N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 717N, Helsinki
717N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 193K - Degerbyntie-Siuntion as.-Siuntion kylpylä-Uusikylä/ Aikataulu
- 55 - Rautatientori-Koskela/ Aikataulu
- 85N - Rautatientori-Herttoniemenranta-Jollas/ Aikataulu
- 67N - Rautatientori-Torpparinmäki/ Aikataulu
- 531 - Tiistilä-Matinkylä (M)-Olari-Espoon keskus
- 583K - Aviapolis-Louhela-Perusmäki/ Aikataulu
- 544 - Leppävaara-Karamalmi-Kaitaa-Soukka-Espoonlahti-Kivenlahti/ Aikataulu
- 213N - Kamppi-Meilahti-Laajalahti-Suvela-Espoon keskus/ Aikataulu
- 94A - Kotikonnuntie-Kontula(M)-Kivikko-Kontula(M)/ Aikataulu
- 52 - Kuninkaantammi-Kannelmäki-Huopalahti-Munkkivuori-Otaniemi/ Aikataulu
- 916K - Kuntakeskus-Siuntion kylpyä-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 582V - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 22 - Punavuori-Ruoholahti (M)-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 965 - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 21N - Asema-aukio-Vattuniemi-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 724 - Tikkurila-Jokiniemi-Havukoski-Päiväkumpu/ Aikataulu
- 584T - Kalajärvi-Louhela-Helsinge skola/ Aikataulu
- 665 - Hyrylä-Järvenpää-Kellokoski/ Aikataulu
- 719K - Nybygget-Länsisalmi-Hakunila/ Aikataulu
- 166K - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu