Расписание 75 - בית ספר ארבל→מתנ''ס הר יונה/יקינטון
Расписание Пн - Пт
Станция
Отправление #1
בית ספר ארבל
14:35
עצמון/שומרון
14:36
בית הכנסת יוסף/יודפת
14:37
יודפת/ארבל
14:38
ארבל/יודפת
14:44
מרכז רסקו
14:44
גולן/הגיא
14:41
גולן/הגיא
14:42
ארבל/גולן
14:42
תבור/יודפת
14:45
תבור/הצבר
14:46
הפסגות/תבור
14:47
גלבוע/רימון
14:48
גלבוע/מעלה עלית
14:48
בית העירייה/גלבוע
14:48
מרכז תרבות/מעלה יצחק
14:49
החיטה/שדרות מעלה יצחק
14:50
הגפן/החיטה
14:51
תירוש/חרוב
14:52
תירוש/תמר
14:53
תירוש/ברוש
14:53
מרכז מסחרי/שד' מעלה יצחק
14:55
שדרות מעלה יצחק/הפסגות
14:56
אורט יגאל אלון/מעלה יצחק
14:59
בית עלמין חדש/שער ג'
15:00
בית עלמין חדש/שער ד'
15:00
מרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק
15:00
מעלה יצחק/עין מאהל
15:01
בית ספר נטופה/יקינטון
15:02
מורן/ניצן
15:03
מורן/לילך
15:04
מגרש ספורט/מורן
15:05
מורן/ניצן
15:07
מתנ''ס הר יונה/יקינטון
15:07
יקינטון/אלומה
15:08
קופ''ח כללית/יקינטון
15:08
דליה/קורנית
15:09
בי''ס יודפת/דליה
15:10
דליה/הגומא
15:10
גן ילדים/רותם
15:11
רותם/כליל החורש
15:12
דליה/הגומא
15:13
גן ילדים/כרכום
15:15
כרכום/שדרות מעלה יצחק
15:16
שדרות מעלה יצחק/כרכום
15:16
דליה/כליל החורש
15:17
בי''ס יודפת/דליה
15:18
דליה/יקינטון
15:19
Расписание вторник
Станция
Отправление #1
בית ספר ארבל
12:50
עצמון/שומרון
12:51
בית הכנסת יוסף/יודפת
12:52
יודפת/ארבל
12:53
ארבל/יודפת
12:59
מרכז רסקו
12:59
גולן/הגיא
12:56
גולן/הגיא
12:57
ארבל/גולן
12:57
תבור/יודפת
13:00
תבור/הצבר
13:01
הפסגות/תבור
13:02
גלבוע/רימון
13:03
גלבוע/מעלה עלית
13:03
בית העירייה/גלבוע
13:03
מרכז תרבות/מעלה יצחק
13:04
החיטה/שדרות מעלה יצחק
13:05
הגפן/החיטה
13:06
תירוש/חרוב
13:07
תירוש/תמר
13:08
תירוש/ברוש
13:08
מרכז מסחרי/שד' מעלה יצחק
13:10
שדרות מעלה יצחק/הפסגות
13:11
אורט יגאל אלון/מעלה יצחק
13:14
בית עלמין חדש/שער ג'
13:15
בית עלמין חדש/שער ד'
13:15
מרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק
13:15
מעלה יצחק/עין מאהל
13:16
בית ספר נטופה/יקינטון
13:17
מורן/ניצן
13:18
מורן/לילך
13:19
מגרש ספורט/מורן
13:20
מורן/ניצן
13:22
מתנ''ס הר יונה/יקינטון
13:22
יקינטון/אלומה
13:23
קופ''ח כללית/יקינטון
13:23
דליה/קורנית
13:24
בי''ס יודפת/דליה
13:25
דליה/הגומא
13:25
גן ילדים/רותם
13:26
רותם/כליל החורש
13:27
דליה/הגומא
13:28
גן ילדים/כרכום
13:30
כרכום/שדרות מעלה יצחק
13:31
שדרות מעלה יצחק/כרכום
13:31
דליה/כליל החורש
13:32
בי''ס יודפת/דליה
13:33
דליה/יקינטון
13:34
Расписание пятница
Станция
Отправление #1
בית ספר ארבל
11:50
עצמון/שומרון
11:51
בית הכנסת יוסף/יודפת
11:52
יודפת/ארבל
11:53
ארבל/יודפת
11:59
מרכז רסקו
11:59
גולן/הגיא
11:56
גולן/הגיא
11:57
ארבל/גולן
11:57
תבור/יודפת
12:00
תבור/הצבר
12:01
הפסגות/תבור
12:02
גלבוע/רימון
12:03
גלבוע/מעלה עלית
12:03
בית העירייה/גלבוע
12:03
מרכז תרבות/מעלה יצחק
12:04
החיטה/שדרות מעלה יצחק
12:05
הגפן/החיטה
12:06
תירוש/חרוב
12:07
תירוש/תמר
12:08
תירוש/ברוש
12:08
מרכז מסחרי/שד' מעלה יצחק
12:10
שדרות מעלה יצחק/הפסגות
12:11
אורט יגאל אלון/מעלה יצחק
12:14
בית עלמין חדש/שער ג'
12:15
בית עלמין חדש/שער ד'
12:15
מרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק
12:15
מעלה יצחק/עין מאהל
12:16
בית ספר נטופה/יקינטון
12:17
מורן/ניצן
12:18
מורן/לילך
12:19
מגרש ספורט/מורן
12:20
מורן/ניצן
12:22
מתנ''ס הר יונה/יקינטון
12:22
יקינטון/אלומה
12:23
קופ''ח כללית/יקינטון
12:23
דליה/קורנית
12:24
בי''ס יודפת/דליה
12:25
דליה/הגומא
12:25
גן ילדים/רותם
12:26
רותם/כליל החורש
12:27
דליה/הגומא
12:28
גן ילדים/כרכום
12:30
כרכום/שדרות מעלה יצחק
12:31
שדרות מעלה יצחק/כרכום
12:31
דליה/כליל החורש
12:32
בי''ס יודפת/דליה
12:33
דליה/יקינטון
12:34
Расписание Bus от שאמ (Nazareth-unbs) - 75 (בית ספר ארבל→מתנ''ס הר יונה/יקינטון)
שאמ (Nazareth-unbs) предоставляет пользователям надежное расписание Bus по маршруту 75, בית ספר ארבל→מתנ''ס הר יונה/יקינטון. Данное расписание предназначено для поездки со станции בית ספר ארבל станция до станции מתנ''ס הר יונה/יקינטון станция, однако оно может меняться по разным причинам.
Вы можете получить доступ к онлайн расписанию в реальном времени или просмотреть распечатку расписания Bus. Планируйте свои поездки в соответствии с расписанием на сегодня, завтра, в будние или выходные дни с помощью нашего надежного и актуального расписания от שאמ (Nazareth-unbs).