Расписание 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים→צומת יהודיה
Расписание вторник
Станция | Отправление #1 |
---|---|
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים | 12:10 |
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין | 12:17 |
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר | 12:20 |
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר | 12:24 |
דרך נמיר/אינשטיין | 12:26 |
סינמה סיטי/כביש 2 | 12:32 |
צומת הרצליה | 12:33 |
צומת יקום | 12:39 |
מכון וינגייט | 12:40 |
מכון וינגייט/כביש 2 לצפון | 12:41 |
מחלף נתניה | 12:46 |
צומת אולגה | 12:56 |
צומת נחל חדרה | 13:04 |
צומת גרנות/גן שמואל | 13:08 |
מחלף חנה/מחנה 80 | 13:11 |
צומת כרכור | 13:13 |
צומת מגידו | 13:35 |
תחנת התרעננות/צומת מגידו | 13:39 |
צומת מגידו | 13:42 |
צומת הסרגל | 13:45 |
צומת אומן | 13:47 |
צומת חבר | 13:48 |
צומת יזרעאל | 13:52 |
מסעף גבע | 14:01 |
צומת יששכר | 14:02 |
צומת תל יוסף | 14:03 |
כלא שאטה | 14:04 |
מסעף בית השיטה | 14:06 |
שדה נחום | 14:10 |
צומת מחנה גדעון | 14:12 |
אזור תעשיה/7078 | 14:12 |
שאול המלך/דבורה הנביאה | 14:12 |
משטרה | 14:13 |
ירושלים הבירה/שאול המלך | 14:14 |
ירושלים הבירה/השחם | 14:14 |
ירושלים הבירה/אחד העם | 14:15 |
ירושלים הבירה/הנגב | 14:16 |
ירושלים הבירה/אביר יעקב | 14:17 |
שדרות מנחם בגין/בן גוריון | 14:17 |
בית ספר מאיר/שדרות בגין | 14:17 |
מסוף בית שאן | 14:18 |
צומת שאן | 14:20 |
מסעף חמדיה | 14:20 |
בית יוסף | 14:24 |
אולפנה | 14:25 |
צומת ירדנה/בית יוסף | 14:25 |
מסעף מושב ירדנה | 14:25 |
מסעף קיבוץ נווה אור | 14:27 |
כביש 90/כוכב הירדן | 14:28 |
קיבוץ גשר | 14:30 |
צומת מנחמיה | 14:33 |
צומת אשדות יעקב אחוד | 14:34 |
מסעף אשדות יעקב מאוחד | 14:34 |
צומת אפיקים | 14:36 |
מסעף שער הגולן | 14:36 |
מסעף בית זרע | 14:37 |
מפעלים אזוריים צמח | 14:38 |
חוף צמח | 14:38 |
מכללה איזורית עמק הירדן | 14:38 |
מסעף מעגן | 14:39 |
צומת מעגן | 14:39 |
מסעף תל קציר | 14:41 |
מסעף האון | 14:41 |
מסעף האון | 14:42 |
חניון עין גב | 14:46 |
צומת עין גב | 14:47 |
חוף גופרה | 14:49 |
חוף לבנון | 14:50 |
צומת כורסי | 14:51 |
מסעף חוף גולן | 14:53 |
מסעף רמות | 14:54 |
צומת מעלה גמלא | 14:56 |
צומת יהודיה | 14:58 |
Расписание Bus от אגד (Egged) - 843 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים→צומת יהודיה)
אגד (Egged) предоставляет пользователям надежное расписание Bus по маршруту 843, ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים→צומת יהודיה. Данное расписание предназначено для поездки со станции ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים станция до станции צומת יהודיה станция, однако оно может меняться по разным причинам.
Вы можете получить доступ к онлайн расписанию в реальном времени или просмотреть распечатку расписания Bus. Планируйте свои поездки в соответствии с расписанием на сегодня, завтра, в будние или выходные дни с помощью нашего надежного и актуального расписания от אגד (Egged).