Ako do Boženy Němcovej v PopradVlak?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Boženy Němcovej?

Najbližšej stanice u Boženy Němcovej sú:

  • Spišská Sobota,Mláky je 398 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Spišská Sobota,Košická Zš je 604 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Tatravagónka je 654 metrov ďaleko, 9 min pešo.

Ktorá Vlak zastávka linky blízko Boženy Němcovej?

Tieto Vlak zastávky blízko linky Boženy Němcovej: PPT↔ŠPL [TEŽ], PPT↔TTL.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Boženy Němcovej v Poprad

Chcete vedieť, ako sa najlepšie dostať do Boženy Němcovej v Poprad, Slovensko?

Moovit môže pomôcť! Vyhľadávač trasy Moovit pomáha uľahčiť vašu cestu. Zadajte adresu, ktorú hľadáte a Moovit vám pomôže nájsť najlepšie trasy a najrýchlejšie časy, aby ste sa tam dostali!

Hľadáte najbližšiu zastávku alebo konkrétnu stanicu v blízkosti cieľa? Ak sa chcete dostať do Boženy Němcovej, nájdete zoznam zastávok a staníc najbližších k Boženy Němcovej: Spišská Sobota,Mláky; Spišská Sobota,Košická Zš; Tatravagónka.

Hľadáte špecifickú možnosť dopravy? Vlak sú k dispozícii alternatívy verejnej dopravy, ktoré sa dajú použiť na dosiahnutie cieľa. Ktorákoľvek z nasledujúcich liniek prepravy má trasy, ktoré prechádzajú okolo Boženy Němcovej - Vlak: PPT↔ŠPL [TEŽ], PPT↔TTL.

Na ceste? Stiahnite si aplikáciu Moovit, aby ste využili našu užitočnú funkciu trasy naživo, ktorá mapuje ulice a najlepšie dostupné trasy. Moovit má najnovšie aktualizované harmonogramy a odhady času pre vašu cestu do Boženy Němcovej.

Nepotrebujete konkrétnu autobusovú alebo vlakovú aplikáciu, aby ste získali čas ďalšieho autobusu alebo si pozreli aktuálny čas vlaku alebo plán. S Moovit máme všetky vaše harmonogramy a možnosti v jednej ľahko použiteľnej aplikácii. Sme hrdí na to, že sme v obchode Google Play a App Store hlasovali ako jednu z najlepších dostupných aplikácií na prepravu. Zistite, prečo viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane jazdcov v Poprad, verí Moovit pre svoje potreby verejnej dopravy.

Boženy Němcovej, Poprad
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Boženy Němcovej pomocou aplikácie!