Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Brnianska 49 v Bratislava IiiAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Brnianska 49?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Brnianska 49: 20, 83, 84.

  • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Brnianska 49?

    Tieto Lanovka zastávky blízko linky Brnianska 49: 204.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Brnianska 49 v Bratislava Iii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Brnianska 49 v Bratislava Iii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Brnianska 49 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Brnianska 49 v reálnom čase.

Do Brnianska 49 sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 20, 83, 84 Lanovka: 204

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Brnianska 49.

Zjednodušujeme na cestu do Brnianska 49, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Brnianska 49, Bratislava Iii

Najbližšie zastávky do Brnianska 49 v Bratislava Iii

Jednoduchšie sa dostanete do Brnianska 49 pomocou aplikácie!