Preskočiť na hlavný obsah

Ako do D - Klinika Detskej Tarch v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie D - Klinika Detskej Tarch?

    Najbližšej stanice u D - Klinika Detskej Tarch sú:

    • Lieskovská Cesta (X) je 520 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko D - Klinika Detskej Tarch?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky D - Klinika Detskej Tarch: 70.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do D - Klinika Detskej Tarch v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do D - Klinika Detskej Tarch v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do D - Klinika Detskej Tarch pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na D - Klinika Detskej Tarch v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do D - Klinika Detskej Tarch? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Lieskovská Cesta (X).

Do D - Klinika Detskej Tarch sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 70

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do D - Klinika Detskej Tarch.

Zjednodušujeme na cestu do D - Klinika Detskej Tarch, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

D - Klinika Detskej Tarch

Najbližšie zastávky do D - Klinika Detskej Tarch v Bratislava

Autobus stanica najbližšie D - Klinika Detskej Tarch v Bratislava

Jednoduchšie sa dostanete do D - Klinika Detskej Tarch pomocou aplikácie!