Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Duna v BratislavaAutobus alebo Električka?

Duna mapa

Pokyny do Duna (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Duna

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Duna?

  Najbližšej stanice u Duna sú:

  • Vozovňa Petržalka je 803 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Duna?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Duna: 196, 83, 84, 94.

  Viac informácií…
Duna mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Duna v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Duna v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Duna pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Duna v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Duna? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Vozovňa Petržalka.

Do Duna sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 83, 84, 94

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Duna.

Zjednodušujeme na cestu do Duna, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Duna
Jednoduchšie sa dostanete do Duna pomocou aplikácie!