Ako do Košická v PopradVlak?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Košická?

Najbližšej stanice u Košická sú:

  • Spišská Sobota,Košická Č.D.2635 je 220 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Spišská Sobota,Košická Zš je 291 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Spišská Sobota,Vagonárska Urálska je 505 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Spišská Sobota,Slobody Č.D.2750 je 523 metrov ďaleko, 7 min pešo.

Ktorá Vlak zastávka linky blízko Košická?

Tieto Vlak zastávky blízko linky Košická: PPT↔ŠPL [TEŽ], PPT↔TTL.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Košická v Poprad

Chcete vedieť, ako sa najlepšie dostať do Košická v Poprad, Slovensko?

Moovit môže pomôcť! Vyhľadávač trasy Moovit pomáha uľahčiť vašu cestu. Zadajte adresu, ktorú hľadáte a Moovit vám pomôže nájsť najlepšie trasy a najrýchlejšie časy, aby ste sa tam dostali!

Hľadáte najbližšiu zastávku alebo konkrétnu stanicu v blízkosti cieľa? Ak sa chcete dostať do Košická, nájdete zoznam zastávok a staníc najbližších k Košická: Spišská Sobota,Košická Č.D.2635; Spišská Sobota,Košická Zš; Spišská Sobota,Vagonárska Urálska; Spišská Sobota,Slobody Č.D.2750.

Hľadáte špecifickú možnosť dopravy? Vlak sú k dispozícii alternatívy verejnej dopravy, ktoré sa dajú použiť na dosiahnutie cieľa. Ktorákoľvek z nasledujúcich liniek prepravy má trasy, ktoré prechádzajú okolo Košická - Vlak: PPT↔ŠPL [TEŽ], PPT↔TTL.

Na ceste? Stiahnite si aplikáciu Moovit, aby ste využili našu užitočnú funkciu trasy naživo, ktorá mapuje ulice a najlepšie dostupné trasy. Moovit má najnovšie aktualizované harmonogramy a odhady času pre vašu cestu do Košická.

Nepotrebujete konkrétnu autobusovú alebo vlakovú aplikáciu, aby ste získali čas ďalšieho autobusu alebo si pozreli aktuálny čas vlaku alebo plán. S Moovit máme všetky vaše harmonogramy a možnosti v jednej ľahko použiteľnej aplikácii. Sme hrdí na to, že sme v obchode Google Play a App Store hlasovali ako jednu z najlepších dostupných aplikácií na prepravu. Zistite, prečo viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane jazdcov v Poprad, verí Moovit pre svoje potreby verejnej dopravy.

Košická, Poprad
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Košická pomocou aplikácie!