Ako do Kvetinárstvo Katarína Oboňová v PrievidzaAutobus?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Kvetinárstvo Katarína Oboňová?

Najbližšej stanice u Kvetinárstvo Katarína Oboňová sú:

  • Okresný Súd je 384 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Kopanice - Cintorín je 1023 metrov ďaleko, 14 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Kvetinárstvo Katarína Oboňová?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Kvetinárstvo Katarína Oboňová: 3, 50, 8, 90.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Kvetinárstvo Katarína Oboňová v Prievidza

Zaujíma vás, ako sa dostať do Kvetinárstvo Katarína Oboňová v Prievidza, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Kvetinárstvo Katarína Oboňová pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Kvetinárstvo Katarína Oboňová v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Kvetinárstvo Katarína Oboňová? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Okresný Súd; Kopanice - Cintorín.

Do Kvetinárstvo Katarína Oboňová sa dostanete do Autobus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 3, 50, 8, 90.

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Kvetinárstvo Katarína Oboňová.

Zjednodušujeme na cestu do Kvetinárstvo Katarína Oboňová, a preto viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Prievidza, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Kvetinárstvo Katarína Oboňová, Prievidza
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Kvetinárstvo Katarína Oboňová pomocou aplikácie!