Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Mlynské nivy 58 v Bratislava IiAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Mlynské nivy 58?

  Najbližšej stanice u Mlynské nivy 58 sú:

  • Prievozská je 512 metrov ďaleko, 7 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Mlynské nivy 58?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Mlynské nivy 58: 70, 96, 98.

 • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Mlynské nivy 58?

  Tieto Lanovka zastávky blízko linky Mlynské nivy 58: 201.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Mlynské nivy 58 v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Mlynské nivy 58 v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Mlynské nivy 58 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Mlynské nivy 58 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Mlynské nivy 58? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Prievozská.

Do Mlynské nivy 58 sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 70, 96, 98 Lanovka: 201

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Mlynské nivy 58.

Zjednodušujeme na cestu do Mlynské nivy 58, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Mlynské nivy 58, Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do Mlynské nivy 58 pomocou aplikácie!