Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky v BratislavaAutobus?

Pokyny do Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky?

  Najbližšej stanice u Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky sú:

  • Bajkalská je 581 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Saleziáni je 606 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Odbojárov je 618 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Nová Doba je 807 metrov ďaleko, 11 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky: 20, 29, 39, 53, 61, 78, 98.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Bajkalská; Saleziáni; Odbojárov; Nová Doba.

Do Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky sa dostanete do Autobus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 20, 29, 39, 53, 61, 78, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky.

Zjednodušujeme na cestu do Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Slovenskej Republiky
Jednoduchšie sa dostanete do Operačné Stredisko Záchrannej Zdravotnej Služby Sl… pomocou aplikácie!