Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Bratislavský Hrad v BratislavaAutobus, Lanovka alebo Električka?

Bratislavský Hrad mapa

Pokyny do Bratislavský Hrad (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Bratislavský Hrad

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Bratislavský Hrad?

  Najbližšej stanice u Bratislavský Hrad sú:

  • Most Snp je 789 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • Zochova je 926 metrov ďaleko, 13 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Bratislavský Hrad?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Bratislavský Hrad: 191, 30, 37, 39, 91.

  Viac informácií…
 • Ktorá Električka zastávka linky blízko Bratislavský Hrad?

  Tieto Električka zastávky blízko linky Bratislavský Hrad: 4.

  Viac informácií…
 • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Bratislavský Hrad?

  Tieto Lanovka zastávky blízko linky Bratislavský Hrad: 203, 207.

  Viac informácií…
Bratislavský Hrad mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Bratislavský Hrad v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Bratislavský Hrad v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Bratislavský Hrad pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Bratislavský Hrad v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Bratislavský Hrad? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Most Snp; Zochova.

Do Bratislavský Hrad sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 191, 30, 37, 39, 91 Električka: 4 Lanovka: 203, 207

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Bratislavský Hrad.

Zjednodušujeme na cestu do Bratislavský Hrad, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Bratislavský Hrad
Bratislavský Hrad Bratislavský hrad (-normovaný názov; iné názvy: (hrad) Bratislava; staršie: Bratislavský zámok; do roku 1919: Prešporek, Prešporok, Prešporský zámok, Prešporský hrad) je súbor stavieb v historickom areáli, ktorý zaberá vrchol návršia na juhozápadnom ostrohu malokarpatského chrbta na ľavom brehu Dunaja v Bratislave. Hradu dominuje monumentálna stavba bývalého kráľovského paláca tvoriaca neodmysliteľnú panorámu hlavného mesta Slovenska. Svojím zástojom v dejinách Veľkej Moravy, Uhorska, Česko-Slovenska a moderného Slovenska predstavuje Bratislavský hrad významný pamätník spoločensko-historického vývoja v tejto oblasti.
Jednoduchšie sa dostanete do Bratislavský Hrad pomocou aplikácie!