Ako do SUBWAY v Bratislava VAutobus, Električka alebo Lanovka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie SUBWAY?

Najbližšej stanice u SUBWAY sú:

  • Aupark je 339 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Einsteinova je 768 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Sad J. Kráľa, Divadlo Aréna je 894 metrov ďaleko, 12 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko SUBWAY?

Tieto Autobus zastávky blízko linky SUBWAY: 50, 84, 91, 92.

Ktorá Električka zastávka linky blízko SUBWAY?

Tieto Električka zastávky blízko linky SUBWAY: 3.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do SUBWAY v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do SUBWAY v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do SUBWAY pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na SUBWAY v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do SUBWAY? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Aupark; Einsteinova; Sad J. Kráľa.

Do SUBWAY sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 50, 84, 91, 92 Električka: 3

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do SUBWAY.

Zjednodušujeme na cestu do SUBWAY, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

SUBWAY, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do SUBWAY pomocou aplikácie!