Preskočiť na hlavný obsah

Plánovač ciest verejnej dopravy v meste Skopje

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Skopje
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
qrcode-img

Agentúry Autobus

Prejdite Skopje hromadnou dopravou!

Cestovanie v Skopje ešte niky nebolo tak jednoduché. Pozrite sa pri svojej ceste k hlavným atrakciám, uliciam alebo k hlavnej stanici na pokyny krok za krokom. Pozrite sa na cestovné poriadky autobusov a vlakov, príjazdové časy, upozornenia služby a detailné cesty na mape, aby ste presne vedeli, ako sa v Skopje dostať kamkoľvek.

Pri cestovaní v Skopje použite živé pokyny Moovit a upozornenia o výstupe, aby ste presne vedeli, kam ísť, ako dlho budete čakať na ďalšiu linku a koľko zastávok vás ešte čaká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte sa tak neustále starať či budúci stanice nie je tou vašou.

Zaujíma vás, ako používať verejnú dopravu v Skopje alebo ako platiť za verejnú dopravu v Skopje? Aplikácia verejnej dopravy Moovit vám môže pomôcť jednoducho a za minimálne náklady navigovať sa verejnou dopravou. Zahŕňa poplatky za verejnú dopravu, ceny lístkov a náklady. Hľadáte mapu liniek verejnej dopravy v meste Skopje? Aplikácia verejnej dopravy Moovit zobrazuje všetky mapy verejnej dopravy v meste Skopje so všetkými Autobus trasami a zastávkami na interaktívnej mape.