קו 1
בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר אלונים/הבנים ומסתיים ביד לבנים/דרך הבנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים (36 תחנות)
בית ספר אלונים/הבנים
יד לבנים/דרך הבנים
דרך למרחב/המעלה
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/שבי ציון
דרך למרחב/חשמונאים
חשמונאים/שבי ציון
חשמונאים/חגי
מלאכי/יחזקאל
מלאכי/גאולה
גאולה/אדנים
המסילה/גאולה
דרך למרחב/חבקוק
תחייה/תקומה
התחייה/הכרם
הכרם/תחייה
הכרם/הבוסתן
אתרוג/דרך למרחב
חשמונאים/פדויים
חשמונאים/מודיעין
בית אל/חשמונאים
זמיר/תחייה
נשר/דוכיפת
נשר/אנקור
אנקור/נחליאלי
אנקור/חסידה
חסידה/מצדה
מצדה/גוש חלב
מצדה/מכבים
עציון/חברון
עציון/חברון
עציון/דרך למרחב
דרך למרחב/תל צבי
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/המעלה
יד לבנים/דרך הבנים
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-06:30 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:00 - 06:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 06:40 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 06:40 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 06:40 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 06:40 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:50 - 06:30 | 40 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ בית ספר אלונים/הבנים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
1 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 1 היא בית ספר אלונים/הבנים והתחנה האחרונה היא יד לבנים/דרך הבנים.
קו 1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 993 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#חיפה ↔ אילת/ לוח זמנים
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 318 - קניון איילון-בני ברק<->מרגולין/השומרים-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 79 - מגן דוד אדום/דרך השלום-נשר<->הרצליה/הנביאים-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 2 - וייצמן/כצנלסון-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 5 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 997 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 50א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 14 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 853 - מבוא חמה-מבוא חמה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ן/ לוח זמנים
- 23 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 86א - מורד הגיא/איריס-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2א
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 25 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה-17/ לוח זמנים
- 260 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א/ לוח זמנים