קו 1
כפר סבא←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 1 (כפר סבא←רעננה) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברמז/מרכז הנוער ומסתיים בקרית הספורט/וייצמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←רעננה (34 תחנות)
רמז/מרכז הנוער
דוד רמז/ויתקין
דוד רמז/האחווה
טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין
טשרניחובסקי/לילנבלום
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/גולומב
טשרניחובסקי/ויצמן
מסוף רעננה/היהלום
רכבת רעננה דרום/איסוף
אחוזה/הרב יצחק נסים
אחוזה/רבוצקי
מרכז אליאב/שברץ
עיריית רעננה/אחוזה
אחוזה/ז'בוטינסקי
אחוזה/בן גוריון
אחוזה/מוצקין
אחוזה/מגדל
אחוזה/עציון
בית לוינשטיין/אחוזה
בית לוינשטיין/דרך ירושלים
מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים
גאולה/י.ל. פרץ
מרכז קריית שרת/התקווה
מורדי הגטאות/הנורית
קיבוץ גלויות/החלוץ
התחייה/קיבוץ גלויות
התחייה/התקומה
בית כנסת/י.ל.פרץ
י.ל. פרץ/גאולה
רבקה גובר/שדרות ויצמן
אלימלך רימלט/הגלבוע
מגרש טניס/יאיר שטרן
קרית הספורט/וייצמן
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (כפר סבא←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←רעננה (כפר סבא←רעננה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו האוטובוס 1, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 22:30 | 20 - 45 |
ב׳ | 05:15 - 22:30 | 20 - 45 |
ג׳ | 05:15 - 22:30 | 20 - 45 |
ד׳ | 05:15 - 22:30 | 20 - 45 |
ה׳ | 05:15 - 22:30 | 20 - 45 |
ו׳ | 05:45 - 13:45 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ רמז/מרכז הנוער), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (כפר סבא←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (כפר סבא←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
1 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 1 היא רמז/מרכז הנוער והתחנה האחרונה היא קרית הספורט/וייצמן.
קו 1 (כפר סבא←רעננה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (כפר סבא←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 375 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מלכי ישראל/אדוריים-קרית גת-1#
- 13 - בית ברבור/דרך ההגנה-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 687 - שכונה 4-שגב שלום<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 69 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 76 - תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון<->שלומציון/שמעון הצדיק-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 4 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון-3#/ לוח זמנים
- 142 - מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 32 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->מסוף קדמה-רמת השרון-11/ לוח זמנים
- 65 - מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-11/ לוח זמנים
- 59 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה נבטים-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 74 - תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון<->שלומציון/שמעון הצדיק-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 28 - תיכון מיתרים-מיתר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 179 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 158 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה צור-רמת הנגב-1#
- 2 - בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא<->בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 14 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 561 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 590 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת ב''ש צפון-באר שבע<->מחנה משאבים-רמת הנגב-1#