קו 1
מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל במעזריטש/שדרות דרך האר''י ומסתיים בקדושת לוי/אוהל שרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה (20 תחנות)
מעזריטש/שדרות דרך האר''י
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/הר''ן
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
גני ילדים בית יעקב
מעזריטש/חב''ד
מעזריטש/מהרי''ץ
לובלין א
החוזה מלובלין/דרכי איש
החוזה מלובלין/קדושת ציון
קדושת לוי/ברוק
קדושת לוי ד
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי ב
קדושת לוי א
בית כנסת ויז'ניץ/קדושת לוי
קדושת לוי/שלום רב
בית כנסת חסד לאברהם/קדושת לוי
קדושת לוי/אוהל שרה
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-07:28 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-08:16 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו האוטובוס 1, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:28 - 08:16
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ב׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ג׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ד׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ה׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ו׳ | 07:28 - 08:16 | 12 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ מעזריטש/שדרות דרך האר''י), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
1 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 1 היא מעזריטש/שדרות דרך האר''י והתחנה האחרונה היא קדושת לוי/אוהל שרה.
קו 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (מעזריטש/שדרות דרך האר''י←קדושת לוי/אוהל שרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 4 - חושן משפט/אזור תעשייה ערבה-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 729 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 158 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מחנה צריפין/מועדון-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים
- 233 - 'מצר א-מצר<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 332 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 502 - מסוף שוהם-שוהם<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 110 - מזכירות-מבוא חורון<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-15/ לוח זמנים
- 297 - ברטעה-בסמ''ה<->טכניון/בנין הספורט-חיפה-10/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים