קו 1
בת ים←פתח תקווה
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 1 (בת ים←פתח תקווה) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין ומסתיים בת. מרכזית פ''ת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בת ים←פתח תקווה (51 תחנות)
ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין
יצחק שדה/הנביאים
בלפור/יצחק שדה
בלפור/מקס נורדאו
ת.רק''ל בלפור
בלפור/פרלשטיין
שדרות העצמאות/הרב עוזיאל
ת.רק''ל העצמאות
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
שד' ירושלים/מחרוזת
מרכז הטניס/הרב הלר
היינריך היינה/שז"ר
היינריך היינה/נס לגויים
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
אצטדיון בלומפילד/שלבים
דרך שלמה/שלבים
דרך שלמה/אבולעפיה
דרך שלמה/שוקן
צ'לנוב/מטלון
צ'לנוב/הגדוד העברי
דרך מנחם בגין/הגליל
דרך מנחם בגין/הרכבת
ישראל טל/המסגר
המסגר/יצחק שדה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
מתחם מידטאון/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/על פרשת דרכים
הבורסה/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/גלעד
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
ת.רק''ל ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
דרך ז'בוטינסקי/סוקולוב
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/היצירה
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/יצחק שדה
ברון הירש / מונטיפיורי
שוק עירוני/ברון הירש
בר כוכבא/ליברכט
ת. מרכזית פ''ת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-00:05 ברביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-16:40 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו בת ים←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בת ים←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (בת ים←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בת ים←פתח תקווה (בת ים←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 1 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:05 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:45 | 13 - 20 |
ב׳ | 05:00 - 23:40 | 12 - 13 |
ג׳ | 00:20 - 23:30 | 20 - 25 |
ד׳ | 00:05 - 23:45 | 13 - 20 |
ה׳ | 00:05 - 23:45 | 13 - 20 |
ו׳ | 00:05 - 16:40 | 20 - 25 |
ש׳ | 20:45 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (בת ים←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (בת ים←פתח תקווה) של דן (Dan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
1 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 1 היא ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית פ''ת/הורדה.
קו 1 (בת ים←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (בת ים←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 917 - סוקולוב/אבן גבירול-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-117/ לוח זמנים
- 43 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 953 - יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן-בני ברק<->בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק-153/ לוח זמנים
- 4 - קאנטרי בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 142 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 922 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-222/ לוח זמנים
- 935 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->הרב שך/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק-235/ לוח זמנים
- 99 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->בית עלמין צבאי קריית שאול-רמת השרון-10
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 463 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10/ לוח זמנים
- 99 - בית עלמין צבאי/משה סנה-תל אביב יפו<->ת. רכבת ההגנה/החרש-תל אביב יפו-20
- 418 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 933 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->אבן גבירול/הרב מיימון-בני ברק-233
- 3 - דרך הטייסים/דרך בר לב-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-21/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 936 - רבי עקיבא/שמואל הנביא-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-136/ לוח זמנים
- 965 - המכבים/הרב ברוט-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-156/ לוח זמנים
- 466 - משה סנה/גיסין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים