קו 13
כפר סבא←קלנסווה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 13 (כפר סבא←קלנסווה) יש 61 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיזור התעשיה כפר סבא ומסתיים בקלנסווה/יציאה צפונית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←קלנסווה (61 תחנות)
איזור התעשיה כפר סבא
התע''ש/יד חרוצים
התע''ש/יוחנן הסנדלר
התע''ש/גלגלי הפלדה
וייצמן/התע''ש
תחנת רכבת נורדאו
נורדאו/רופין
וייצמן/משה דיין
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
וייצמן/רוטשילד
וייצמן/ירושלים
קניון ערים/וייצמן
ביטוח לאומי/וייצמן
ויצמן/זאב גלר
מכבי אש/טשרניחובסקי
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/סמילנסקי
טשרניחובסקי/בן יהודה
טשרניחובסקי/כנפי נשרים
צומת גן חיים
צומת צופית
צומת בית ברל
צומת בית ברל
בית ברל/מדרשה לאומנות
מכללת בית ברל
אולם ספורט/בית ברל
בי''ס עמי אסף
צומת בית ברל
רמת הכובש/יציאה
צומת רמת הכובש
דרך יפו/א סלאם
טארק עבד אל חי/מחמוד קסאם
טארק עבד אל חי/באב אל ח'אן
בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי
איזור תעשיה
'טירה א
צומת טירה
צומת צור נתן
כניסה לטבעת דרום
טבעת דרומית
טבעת דרום/אלבוח'ארי
קופת חולים מכבי
קופ''ח מאוחדת
מוזיאון לאומנות
בית ספר אל אימן
מרכז רפואי אלראזי
תפוח פיס
קופ''ח כללית צפונית
צומת המעבר לצפון
צומת שער אפרים
צומת קלנסאווה
קלנסווה 4
מועצה מקומית קלנסווה
קלנסווה 3
בי''ס עומאר בן אל ח'טאב
תיכון אבן סינא
בי''ס חאלד אבן אל
קלנסווה 2
בי''ס אבן רשיד
קלנסווה 1
קלנסווה/יציאה צפונית
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-15:25 בשישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←קלנסווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←קלנסווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (כפר סבא←קלנסווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←קלנסווה (כפר סבא←קלנסווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו 13 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 23:00 | 30 |
ב׳ | 06:30 - 18:30 | 30 |
ג׳ | 08:00 - 19:00 | 60 |
ד׳ | 06:30 - 23:00 | 30 |
ה׳ | 06:30 - 23:00 | 30 |
ו׳ | 06:35 - 15:25 | 25 - 65 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 60 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ איזור התעשיה כפר סבא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (כפר סבא←קלנסווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (כפר סבא←קלנסווה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
13 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 13 היא איזור התעשיה כפר סבא והתחנה האחרונה היא קלנסווה/יציאה צפונית.
קו 13 (כפר סבא←קלנסווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (כפר סבא←קלנסווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
13 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 62 - הברזל/החורש-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-11/ לוח זמנים
- 21 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->דריג'את-דריג'את-1#/ לוח זמנים
- 15 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 945 - רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-10/ לוח זמנים
- 8 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 180 - אזור התעשייה-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 445 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 158 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה צור-רמת הנגב-1#
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 66 - שד' גולדה מאיר/שד' הרצל-דימונה<->בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 48 - דפנה/התדהר-רעננה<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 9 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 368 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 120 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 352 - שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש-קרית גת<->יצחק שדה/האצל-דימונה-12/ לוח זמנים
- 98 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->הדס/הכלנית-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 80 - מואב/לשם-ערד<->מעון/תפוח-ערד-12/ לוח זמנים