קו 133
ביתר עילית←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 133 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 133 (ביתר עילית←מודיעין עילית) יש 19 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקדושת לוי/שלום רב ומסתיים בשדרות בית שמאי/שדרות בית הלל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 133 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←מודיעין עילית (19 תחנות)
קדושת לוי/שלום רב
מרכז מסחרי כיכר העיר
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
מעזריטש/מהרי''ץ
אדמורי ויז'ניץ/החוזה מלובלין
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
בבא סאלי/ נדבורנא
ריב'ז / נועם אלימלך
רבי עקיבא/אור החיים
דרך האר''י/ כביש 375
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
שד. יחזקאל/רב ושמואל
יהודה הנשיא ה
חפץ חיים/שדי חמד
מסילת יוסף ד
נתיבות המשפט/מעלות שמחה
גרין פארק/הרב מפוניבז
בית הכנסת קרלין
שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל
שאלות ותשובות לגבי קו 133
מתי מתחיל לפעול קו 133?
קו 133 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 133 מפסיק לעבוד?
קו 133 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 133?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 133 (ביתר עילית←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←מודיעין עילית (ביתר עילית←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 133 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 133 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 133
קו 133 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 07:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 23:30 | 60 - 165 |
ב׳ | 07:00 - 23:30 | 60 - 105 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 - 23:30 | 60 - 105 |
ה׳ | 07:00 - 23:30 | 60 - 105 |
ו׳ | 07:00 - 16:05 | 45 - 145 |
ש׳ | 22:00 - 23:45 | 15 - 45 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל133 (מ קדושת לוי/שלום רב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 133 (ביתר עילית←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 133
תעריף הנסיעה ב133 (ביתר עילית←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
133 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 133 היא קדושת לוי/שלום רב והתחנה האחרונה היא שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל.
קו 133 (ביתר עילית←מודיעין עילית) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 133. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 133.
מעקב אחר קו האוטובוס 133 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 133 (ביתר עילית←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 133 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 133 ב-ישראל
133 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 14 - קופ''ח כללית-ג'ת<->מסגד אלזאויה-באקה אל ע'רביה-20/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 317 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 103 - לוי/יצחק רבין-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 208 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 580 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 781 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->נשיאי ישראל/הדקל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21/ לוח זמנים