Linka 135
Florenc - Chodov
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 135 autobus (Aktualizováno)
135 autobus ה má 24 zastávek odjíždí z Florenc a končí v Chodov.
Vyberte 135 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Chodov (24 zastávek)
Florenc
Pernerova
Náměstí Winstona Churchilla
Na Smetance
Římská
Náměstí Míru
Jana Masaryka
Krymská
Slovinská
Na Míčánkách
Bělocerkevská
Slavia - Nádraží Eden
Bohdalec
Chodovská
Teplárna Michle
Spořilov
Hlavní
Sídliště Spořilov
Hlavní
Lešanská
Nad Pahorkem
Roztyly
Dědinova
Chodov
135 Často kladené dotazy
V kolik začne 135 autobus fungovat?
Služby na 135 autobus začínají v 04:28 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 135 autobus fungovat?
Služby na 135 autobus končí v 23:46 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 135 autobus?
Kdy přijde linka Florenc - Chodov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Florenc - Chodov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 135 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 135. autobus zastávka.
135 autobus Jízdní řád
135 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:28 - 23:46
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:28 - 23:46 | 6 - 15 |
út | 04:28 - 23:46 | 6 - 15 |
st | 04:28 - 23:46 | 6 - 15 |
čt | 04:28 - 23:46 | 6 - 15 |
pá | 04:28 - 23:46 | 6 - 15 |
so | 04:28 - 23:46 | 15 - 20 |
ne | 04:28 - 23:46 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 135 (od Florenc), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 135 v reálném čase. (Chodov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 135 autobus
Ceny DPP 135 (Chodov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
135 (DPP)
První zastávka 135 autobus cesty je Florenc a poslední zastávka je Chodov. 135 (Chodov) je v provozu během každý den.
Další informace: 135 má 24 zastávek a celková doba cesty je zhruba 37 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 135 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 135 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 135 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 135 (Chodov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 135 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 135, v Praha
135 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 232 - Na Knížecí - Pod Děvínem - Smíchovské nádraží/ Jízdní řád
- 120 - Na Knížecí - Pod Lochkovem / Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- 351 - Praha,Letňany - Neratovice,železniční stanice/ Jízdní řád
- 246 - Zličín - Obchodní centrum Sárská - Poliklinika Modřany/ Jízdní řád
- 130 - Zličín - Filmové ateliéry/ Jízdní řád
- 265 - Stadion Strahov - Weberova/ Jízdní řád
- 261 - Sídliště Zbraslav - Velká Chuchle/ Jízdní řád
- 133 - Florenc - Sídliště Malešice/ Jízdní řád
- 329 - Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí/ Jízdní řád
- X22 - Malostranská - Újezd
- 183 - Vozovna Kobylisy - Háje/ Jízdní řád
- 301 - Praha, Luka - Chýnice/ Jízdní řád
- 312 - Praha, Bořislavka - Lichoceves/ Jízdní řád
- 363 - Praha,Opatov - Velké Popovice,Todice/ Jízdní řád
- 912 - Hloubětínská - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- X95 - Koh-I-Noor - Náměstí Bratří Synků
- 105 - Smíchovské nádraží - Filmové ateliéry Barrandov - Smíchovské nádraží/ Jízdní řád
- 102 - Sídliště Bohnice - Kobylisy - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 915 - Cukrovar Čakovice - Miškovice/ Jízdní řád
- 162 - Kobylisy - Dolní Chabry/ Jízdní řád