קו 22
בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית חולים הלל יפה ומסתיים במשמר הגבול/שניר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר (33 תחנות)
בית חולים הלל יפה
ממ''ד בנים
השלום/בר אילן
עליית הנוער/האר''י
הגר''א/עליית הנוער
מועדון רעים/אוסישקין
אוסישקין/הצנחנים
יצחק גרינבוים/הכנסת
גיורא צחור/אהרון אהרונסון
ת. רכבת חדרה/רציפים
דוד שמעוני/מכללה
דוד שמעוני/פרנק
צומת חדרה
ת. מרכזית חדרה
יצחק בן צבי/אסירי ציון
רש''י/חטיבת הראל
היסמין/הנבל
הנבל/היסמין
יצחק בן צבי/הנבל
פיינברג/לוי אשכול
פיינברג/השיטה
בי''ס צפרירים
האלון/ברנדייס
ברנדייס/האלון
ברנדייס/ההדר
ההדר/ער אציל
יצחק רבין/פיינברג
שדרות אלכסנדר/יצחק רבין
שדרות אלכסנדר/האדר
שדרות אלכסנדר/הירדן
הירדן/הזוויתן
משמר הגבול/הירדן
משמר הגבול/שניר
שאלות ותשובות לגבי קו 22
מתי מתחיל לפעול קו 22?
קו 22 מתחיל לפעול ב-06:08 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 22 מפסיק לעבוד?
קו 22 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 22?
כדי לראות מתי קו בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 22 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 22 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 22 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 22
קו האוטובוס 22, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:08 - 21:47
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:08 - 21:47 | 28 - 60 |
ב׳ | 06:08 - 21:47 | 28 - 60 |
ג׳ | 07:05 - 21:47 | 28 - 60 |
ד׳ | 06:08 - 21:47 | 28 - 60 |
ה׳ | 06:08 - 21:47 | 28 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 14:45 | 45 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל22 (מ בית חולים הלל יפה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22
תעריף הנסיעה ב22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
22 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 22 היא בית חולים הלל יפה והתחנה האחרונה היא משמר הגבול/שניר.
קו 22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22.
מעקב אחר קו האוטובוס 22 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22 (בית חולים הלל יפה←משמר הגבול/שניר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22 ב-ישראל
22 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 5 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 783 - חניתה/הלל סילבר-חיפה<->בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 95 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור-1#/ לוח זמנים
- 17 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 55 - תחייה/תקומה-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 24 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 5 - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->מרכז ביג/הסתת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 58 - נגבה/שדה נחום-ראשון לציון<->יעקב פריימן/בנימין שמוטקין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 1 - שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-3#/ לוח זמנים
- 272 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-29/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->אבטין שכונה דרומית-אבטין-1#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א/ לוח זמנים
- 93 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->חוחית/צופית-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 55 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הגדעונים/הנוטרים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 40 - שוק תלפיות-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ר/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים