Linka 22
Klokočina, Kmeťova - Krškany, Idea
Arriva Nitra a.s.
Cestovný poriadok a zastávky Arriva Nitra a.s. 22 autobus (Aktualizované)
22 autobus (Idea) 28 zastávky odchádza z Železničná Zastávka Mlynárce a končí Idea.
Vyberte si niektorú z položiek 22 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Idea (28 zastávky)
Železničná Zastávka Mlynárce
Bolečkova
Cintorín Mlynárce
Murániho
Kmeťova
Bizetova
Rázcestie Kmeťova
Čajkovského
Mikovíniho
Zš Škultétyho
Mestská Hala
Kostolná
Tehelná
Dolnočermánska
Murgašova
Stavebná Škola
Kasárne Krškany
Rázcestie Priemyselná
Horné Krškany
Nitrafrost
Mevak
Zš Krškany
Na Priehon
Dvorčianska
Nitrianske Strojárne
Záborského
Trans Motel
Idea
22 FAQ
Kedy začne fungovať 22 autobus?
Služby 22 autobus sa začínajú o 04:30 dňa pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok.
Kedy prestane služba 22 autobus fungovať?
Služby 22 autobus sa zastavujú o 05:10 nedeľa, sobota.
Kedy príde 22 autobus?
Kedy prichádza linka Klokočina, Kmeťova - Krškany, Idea Autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Klokočina, Kmeťova - Krškany, Idea Autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Je niekde 22 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 22. autobus zastávka.
22 autobus Harmonogram
22 autobus cesta premáva každý deň. Bežné hodiny: 04:30 - 21:15
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 04:30 - 21:15 | 20 - 185 |
ut | 04:30 - 21:15 | 20 - 185 |
st | 04:30 - 21:15 | 20 - 185 |
št | 04:30 - 21:15 | 20 - 185 |
pi | 04:30 - 21:15 | 20 - 185 |
so | 05:10 | Jediný odchod |
ne | 05:10 | Jediný odchod |
Upozornenia na služby Arriva Nitra a.s. autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 22 (zo stanice Železničná Zastávka Mlynárce) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 22 (Idea) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o Arriva Nitra a.s..
Linka 22, cena autobus
Ceny Arriva Nitra a.s. 22 (Idea) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre Arriva Nitra a.s. nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke Arriva Nitra a.s..
22 (Arriva Nitra a.s.)
Prvá zastávka trasy 22 autobus je Železničná Zastávka Mlynárce a posledná zastávka je Idea. 22 (Idea) je funkčný počas každý deň.
Ďalšie informácie: 22 má 28 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 31 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka Arriva Nitra a.s. navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Nitra a pomáha nájsť najbližšie 22 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 22 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 22 Autobus v reálnom čase
Sledujte linku 22 (Idea) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 22 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie Arriva Nitra a.s. autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre Arriva Nitra a.s. alebo plánovač cesty pre Autobus na plánovanie trasy okolo mesta Nitra. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru Arriva Nitra a.s. a akýkoľvek autobus vrátane linky 22 v meste Nitra
Arriva Nitra a.s. v Nitra
- 14 - Chrenová, Gorazdova - Krškany, Nitrianske strojárne/ Časový plán
- 10 - Klokočina, Kmeťova - Zobor, Lanovka/ Časový plán
- C35 - Cyklobus/ Časový plán
- 6 - Chrenová, Gorazdova - Klokočina, Edisonova/ Časový plán
- 7 - Klokočina, Kmeťova - Kalvária/ Časový plán
- 1 - Železničná stanica Nitra - Zobor, Nemocnica/ Časový plán
- 17 - Klokočina, Kmeťova - Priemyselný park/ Časový plán
- 19 - Železničná stanica Nitra - Janíkovce/ Časový plán
- 30 - Diely, Kmeťova - Chrenová, Gorazdova/ Časový plán
- 4 - Klokočina, Kmeťova - Priemyselný park - Dražovce/ Časový plán
- 26 - Jakuba Haška - Zobor, Metodova/ Časový plán
- 21 - Železničná stanica Nitra - Lužianky/ Časový plán
- 12 - Chrenová, Gorazdova - Branč/ Časový plán
- 15 - Chrenová, Gorazdova - Jakuba Haška/ Časový plán
- 13 - Diely, Kmeťova - Chrenová, Vinohrady/ Časový plán
- 9 - Klokočina, Kmeťova - Zobor, Nemocnica/ Časový plán
- 32 - Diely, Viničky - Chrenová, Gorazdova/ Časový plán
- 16 - Chrenová, Gorazdova - Priemyselný park/ Časový plán
- 8 - Chrenová, Gorazdova - Lužianky, Vinárska/ Časový plán