קו 370
באר שבע←תל אביב-יפו
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 370 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 370 (באר שבע←תל אביב-יפו) יש 5 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 370 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←תל אביב-יפו (5 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז אורן/יצחק רגר
מחלף לה גווארדייה
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 370
מתי מתחיל לפעול קו 370?
קו 370 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון
באיזו שעה קו 370 מפסיק לעבוד?
קו 370 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 370?
כדי לראות מתי קו באר שבע←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 370 (באר שבע←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←תל אביב-יפו (באר שבע←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 370 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 370 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 370 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 370 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 370
קו 370 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:00 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:30 - 22:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ד׳ | 05:30 - 22:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:30 - 22:00 | 14 - 30 |
ו׳ | 06:10 - 16:00 | 24 - 60 |
ש׳ | 16:15 - 22:30 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל370 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 370 (באר שבע←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 370
תעריף הנסיעה ב370 (באר שבע←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
370 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 370 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 370 (באר שבע←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 370. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 370.
מעקב אחר קו האוטובוס 370 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 370 (באר שבע←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 370 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 370 ב-ישראל
370 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 689 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 80 - מואב/לשם-ערד<->מעון/תפוח-ערד-12/ לוח זמנים
- 99 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->עתידים/וייצמן-רעננה-21/ לוח זמנים
- 617 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת. רכבת הרצליה-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 228 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->נחל איילון/נחל פארן-צור יצחק-2#/ לוח זמנים
- 623 - החוף הירוק-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 231 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 78 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 1 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-31/ לוח זמנים
- 37 - מכללת בית ברל-בית ברל<->בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא-11/ לוח זמנים
- 25 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->כרמל/יציאה-כרמל-1#/ לוח זמנים
- 570 - הנרקיס/הורדים-אלישמע<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 28 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 48 - דפנה/התדהר-רעננה<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 570 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הגולן/החרמון-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 20 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 36 - תיכון אורט-ביר הדאג'<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 65 - מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-11/ לוח זמנים
- 66 - שד' גולדה מאיר/שד' הרצל-דימונה<->בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 94 - מורדי הגטאות/אף על פי כן-הרצליה<->יהודה הנשיא/כלנית-הרצליה-11/ לוח זמנים