קו 425
ראשון לציון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 425 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) יש 83 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות רחבעם זאבי ומסתיים במסוף עתידים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 425 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←תל אביב-יפו (83 תחנות)
שדרות רחבעם זאבי
בי''ס לכבאות/רחבעם זאבי
שד.מרילנד/שד.רחבעם זאבי
מתחם יס פלאנט
חיים ברלב/שדרות יצחק רבין
חיים בר לב/גדולי ישראל
חיים בר לב/משה דיין
שדרות משה דיין/בסקינד
מתחם שבעת הכוכבים
חונים קונים/לישנסקי
יוסף לישנסקי/דוד סחרוב
בן גוריון/רבינוביץ
משה דיין/בן גוריון
תחנת דלק היובל/משה דיין
ת. רכבת הקוממיות
בית העלמין/הקוממיות
הקוממיות/הרב ניסנבאום
הקוממיות/נפחא
הקוממיות/הנביאים
יצחק שדה/בלפור
בלפור/יצחק שדה
בלפור/מקס נורדאו
ת.רק''ל בלפור
בלפור/פרלשטיין
בלפור/הרב קוק
רוטשילד/בלפור
ת.רק''ל העצמאות
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
גבעת התמרים/שד' ירושלים
שד' ירושלים/מחרוזת
מרכז הטניס/הרב הלר
ת. רכבת וולפסון
היינריך היינה/שז"ר
היינריך היינה/נס לגויים
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
אצטדיון בלומפילד/שלבים
שלבים/אליפלט
ת.רק''ל אליפלט/אילת
אילת/שלוש
דרך יפו/הרצל
דרך יפו/נחלת בנימין
דרך מנחם בגין/אלנבי
סלומון/הרכבת
הרכבת/סלומון
יהודה הלוי/יבנה
יהודה הלוי/נחלת בנימין
שד' רוטשילד/אלנבי
שד' רוטשילד/בצלאל יפה
שד' רוטשילד/בלפור
שד' רוטשילד/שיינקין
החשמונאים/יהודה הלוי
הסינמטק/קרליבך
קרליבך/הארבעה
לונדון מיניסטור/אבן גבירול
אבן גבירול/השופטים
כיכר רבין/אבן גבירול
עיריית תל אביב-יפו/אבן גבירול
אבן גבירול/ארלוזורוב
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/פנקס
פנקס/רמז
פנקס/דרך נמיר
ביאליק/תובל
דרך אבא הלל/ביאליק
דרך אבא הלל/רוקח
דרך אבא הלל/התקווה
דרך אבא הלל/רש''י
דרך אבא הלל /דרך ששת הימים
קניון איילון/דרך ששת הימים
ת. רכבת בני ברק/מבצע קדש
מבצע קדש/ראול ולנברג
פנחס רוזן/ראול ולנברג
פנחס רוזן/אשכנזי
פנחס רוזן/מבצע קדש
פנחס רוזן/שלונסקי
דבורה הנביאה/משה סנה
דבורה הנביאה/מתתיהו שוהם
דבורה הנביאה/משמר הירדן
דבורה הנביאה/צה''ל
דבורה הנביאה/בית אל
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
דבורה הנביאה/ראול ולנברג
מסוף עתידים
שאלות ותשובות לגבי קו 425
מתי מתחיל לפעול קו 425?
קו 425 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון, שלישי, שישי
באיזו שעה קו 425 מפסיק לעבוד?
קו 425 מפסיק לפעול ב-03:45 בראשון, שלישי, שישי
מתי מגיע קו 425?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←תל אביב-יפו (ראשון לציון←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 425 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 425 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 425 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 425 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 425
קו 425 פועל בראשון, שלישי, שישי. שעות הפעילות הן: 00:15 - 03:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 03:45 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 00:15 - 03:45 | 30 |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:15 - 03:45 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל425 (מ שדרות רחבעם זאבי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 425
תעריף הנסיעה ב425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
425 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 425 היא שדרות רחבעם זאבי והתחנה האחרונה היא מסוף עתידים.
קו 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שלישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 425. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 425.
מעקב אחר קו האוטובוס 425 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 425 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 425 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 425 ב-ישראל
425 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 4 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 83 - בית הספר עמיאסף-דימונה<->מנחם בגין/הר הצופים-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 24 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 976 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 10 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#באר שבע ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 11 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->חנה וסע מבואות אילת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 921 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 890 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 72א - שבזי/צלאח-קרית אתא<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 988 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 27 - יהלום/גרנט-אבן ספיר<->מכון שרת/הדסה עין כרם-ירושלים-39/ לוח זמנים