קו 463
גבעת שמואל←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 463 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 463 (גבעת שמואל←תל אביב-יפו) יש 64 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרב שלמה גורן/מבטחים ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 463 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גבעת שמואל←תל אביב-יפו (64 תחנות)
הרב שלמה גורן/מבטחים
הסיבים/קאנטרי קלאב
קניון הגבעה/יוני נתניהו
זבולון המר/יוני נתניהו
פארק רמון/שד' מנחם בגין
שדרות מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק
הזיתים/העבודה
הזיתים/בארי
גן דקל/הנשיא
הנשיא/עוזי חיטמן
הנשיא/לוחמי הגטאות
לוחמי הגטאות/יצחק שדה
לוחמי הגטאות/ביאליק
ביאליק/עירייה
דוד בן גוריון/מבצע קדש
הרב כהנמן/אדמו''רי שאץ
התפוצות/קוממיות
אצ''ל/המחתרת
אצ''ל/בן אליעזר
בן אליעזר/אצ''ל
פנחס רוטנברג/בן אליעזר
הירדן/ פנחס
הירדן/אצ''ל
נגבה/ הירדן
נגבה/ הרא''ה
ביה''ס חורב/עוזיאל
שד. ירושלים/ עוזיאל
שד' ירושלים/דרך בן גוריון
כצנלסון/דרך בן גוריון
כיכר נח/כצנלסון
כצנלסון/ויצמן
ויצמן/ז'בוטינסקי
ויצמן/רמב''ם
ויצמן/ריינס
דרך יצחק רבין/אילת
ד. השלום/רבין
דרך השלום/חביבה רייק
עליית הנוער/נחלת יצחק
עמק ברכה/יגאל אלון
יגאל אלון/עמק ברכה
יגאל אלון/ערבי נחל
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/המלאכה
ת.רק''ל קרליבך/דרך מנחם בגין B
דרך מנחם בגין/הרכבת
דרך בגין/אלנבי
דרך יפו/נחלת בנימין
הרצל/יהודה הלוי
מגדל שלום/מונטיפיורי
מסוף כרמלית/הכרמל
הירקון/עזרא הסופר
הירקון/אלנבי
הירקון/טרומפלדור
חוף בוגרשוב/הירקון
חוף פרישמן
הירקון/עם ישראל חי
הירקון/ארלוזורוב
בן יהודה/ז'בוטינסקי
בן יהודה/שד' נורדאו
עירוני ה'/בן יהודה
דיזנגוף/בן יהודה
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 463
מתי מתחיל לפעול קו 463?
קו 463 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון, שלישי, שישי
באיזו שעה קו 463 מפסיק לעבוד?
קו 463 מפסיק לפעול ב-01:00 בראשון, שלישי, שישי
מתי מגיע קו 463?
כדי לראות מתי קו גבעת שמואל←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גבעת שמואל←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 463 (גבעת שמואל←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גבעת שמואל←תל אביב-יפו (גבעת שמואל←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 463 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 463 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 463 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 463 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 463
קו 463 פועל בראשון, שלישי, שישי. שעות הפעילות הן: 00:30 - 01:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 01:00 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 00:30 - 01:00 | 30 |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:30 - 01:00 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל463 (מ הרב שלמה גורן/מבטחים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 463 (גבעת שמואל←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 463
תעריף הנסיעה ב463 (גבעת שמואל←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
463 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 463 היא הרב שלמה גורן/מבטחים והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 463 (גבעת שמואל←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שלישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 463. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 463.
מעקב אחר קו האוטובוס 463 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 463 (גבעת שמואל←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 463 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 463 ב-ישראל
463 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 926 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-126/ לוח זמנים
- 29 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 902 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->אהרונוביץ/ קניון בני ברק-בני ברק-22/ לוח זמנים
- 917 - סוקולוב/אבן גבירול-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-117/ לוח זמנים
- 16 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 99 - בית עלמין צבאי/משה סנה-תל אביב יפו<->ת. רכבת ההגנה/החרש-תל אביב יפו-20
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 166 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 34 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 65 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן-12
- 40 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 922 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-222/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 10 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 114 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10
- 43 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 46 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים